Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Gnojokok:
Akurat moja agenda jest czysto polityczna. W dupie mam plusy, ale się z Tobą zgadzam. Większość dla plusów repostuje. U mnie plusy zastrzyku dopaminy nie wywołują, mam trochę inny mózg i inne priorytety.
Ostatnio jakiś komunista z Antify zabił Julkę, bo potraktował ją poważnie, a ona chciała tylko zwrócić na siebie uwagę rysując te swastyki, pośmieszkować -- jak to Julka z małym rozumkiem


@wypok312:
Myślę, że mniejszy rozumek miał jednak typ, który zabił nastolatkę za powyginany śmieszny krzyżyk i poszedł na 25 lat do więzienia xD niż ta Julka.
@Flypho:
Prawda. Julka sobie robiła jaja -- wiadomo, Julka, jeszcze dziecko, a komuch ją wziął i zabił, raniąc kilkanaście (?) razy nożem, bo sobie dla śmieszków swastykę narysowała. Skoro Julka ma mały rozumek, to co on miał w głowie, oprócz lewactwa.
@wypok312 czemu nie wstawisz tu jednego z 10 tysięcy przykładów kompletnego skretynienia u facetów opublikowanych w ostatnich 10 latachna wszystkich możliwych kanałach i nie opiszesz "fspanialej" analizy problemu #!$%@? umysłowego facetów? Odpowiem: Bo nie byłoby z kim pomasowac sobie nawzajem siusiaków
@Wyrelworelowany:
Bo faceci płacą podatki, a kobiety są obciążeniem dla budżetu. Więcej wyjmują niż wkładają. Jak chcesz się wypowiadać, najpierw włóż własny wkład w rozwój cywilizacji. Trzeba mierzyć siły na zamiary. Kobiety są na utrzymaniu, a jeszcze na wszystko narzekają. Kto utrzymuje państwo i jego usługi? Kto idzie na front w czasie mobilizacji? Dziękuję dobranoc.
wypok312 - @Wyrelworelowany: 
Bo faceci płacą podatki, a kobiety są obciążeniem dla ...

źródło: comment_1666881510WOUQCnPZUkUVBAIGdIxQPk.jpg

Pobierz
@Wyrelworelowany:
A facetów nie lubię nawet bardziej. Bo to są moi główni przeciwnicy polityczni, którzy chcą poukładać świat po swojemu, a ja po swojemu. Ja kobiet nie postrzegam jako przeciwnika/wroga, tylko jako takie głupiątka właśnie.