Wpis z mikrobloga

@kamilox4: powiem już to, wolę już to niż
widoczność może 50m, wyjeżdżam z gruntowej i w ostatniej chwili widzę jakiś ledzik we mgle, #!$%@? szczęście że to były fabryczne światła dzienne, januszowych bym nie zobaczył. Nie jedna ale 2 πzdy jedna za drugą jechały na dziennych
  • Odpowiedz
Niektórzy to się nigdy nie nauczą kiedy się używa tylnych przeciwmgielnych. Oślepia cały czas, mruganie długimi nic nie daje. Pewnie myśli co ja od niego chce. Aż korci wyprzedzić i mu włączyć tak samo. Ale pewnie i tak by nie zrozumiał.


@kamilox4: wiekszosc ludzi po prostu nie patrzy co sie dzieje dookola. jak mozna byc na tej samej drodze, widziec ze przeciez w odleglosci 100-200m bez problemu widzisz swiatla mijania aut
  • Odpowiedz
@kamilox4: Jakoś z miesiąc temu nocą na autostradzie wyprzedzałem babę, która jechała całkowicie po ciemku. Jakiś uprzejmy kierowca starał się jej przekazać, że ma włączyć światła - najpierw włączył światła drogowe (baba nie ogarnęła, że nagle się zrobiło jasno), potem wyprzedził ją i na przemian wyłączał i włączał światła (też nie ogarnęła). Niektórzy kierowcy powinni jeździć jedynie na fotelu pasażera.
  • Odpowiedz
@kamilox4: To jeszcze nic. Jeszcze przez tydzień jeżdżą na przeciwmgielnych bo zapomną wyłączyć. Choć dzisiaj widziałem innego debila.
6:00. Ciemno. Jedzie taki na pozycyjnych + przeciwmgielne z przodu (z czego jedno się nie pali). Przecież oszczędzi odbłyśnik w reflektorze. #!$%@?, że może zabić pieszego na przejściu bo go nie zauważy.
  • Odpowiedz
kiedyś jechałem jumperem na dlugich za takim asem. Zrozumiał po jakiś 15km.


@adiraveee: kiedyś taki as jak ty usiadł mi na dupie i włączył wszystko co miał z przodu. To nic że 3 w nocy, mleko na drodze, on jedzie dosłownie 2 metry za mną. No to z racji tego że nic więcej za nami nie jechało włączyłem tryb krajoznawczy i jechałem 20 km/h. Miotał się jak piskorz próbując mnie wyprzedzić
  • Odpowiedz
@adiraveee: oczywiście, od razu się zorientowałem o co mu chodzi. Ale on dosłownie usiadł mi na dupie i zrobił mi z nocy dzień jak tylko do mnie doleciał już z daleka waląc długimi. Takich parchów trzeba nauczyć jazdy rekreacyjnej.
  • Odpowiedz
Niektórzy to się nigdy nie nauczą kiedy się używa tylnych przeciwmgielnych


@kamilox4: Francja i Belgia przy takiej aurze jest pełna samochodów na przeciwmgielnych i włącza je zdecydowana większość kierowców ale podejrzewam, że oni nigdy mgły nie widzieli. Mieszkałem w rejonach gdzie wokół same stawy i mgły tam są takie, że krawędzi drogi w najgorszych wypadkach nie widać i strach 20km/h jechać.
  • Odpowiedz
No typowe polskie Janusze, lekka mgiełka i cyk tylne przeciwmgielne, ALE jak #!$%@? ostro deszczem i świata nie widać to jeden z drugim na dziennych jedzie xD
  • Odpowiedz