Wpis z mikrobloga

@shalisek: Kiedy na yt oficjalnie pojawił się odsłuch OST z Red Dead Redemption 2 nie mogłem pozbierać się do siebie. Niczym maniak spędzałem czas na ciągłym odsłuchu. Woody Jackson stworzył genialny klimat płonącego dzikiego zachodu, a akordeon Mario Batkovicia tylko dolał do tego wszystkiego benzyny. Petarda. No i nie zapominajmy o oddzielnej "płycie" z wokalami które też niczym nie ustępują (Mountain Hymn czy Table Top)
lukas12x - @shalisek: Kiedy na yt oficjalnie pojawił się odsłuch OST z Red Dead Redem...
@vikt: w czasach kiedy grałem giran theme był moim ulubionym, ale praktycznie większość utworów to złoto... takie Goddard czy Aden. swoją drogą jak A grade były tymi najlepszymi to jeszcze sklepy nie miały funkcji offline (chociaż nie wiem czy też na oficjalu, bo grałem na Gravelandzie) i faktycznie trzeba było mieć grę włączoną na noc, żeby coś sprzedać xD #!$%@? akcja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lukas12x:
@shalisek: A tak aktualnie w ciągłym i niezmiennym odsłuchu ścieżka dźwiękowa z Mr. Robot (fakt - serial, a mówiłeś o grach) ale polecam. Tak po prostu. Przez te wszystkie sezony Mac Quayle zrobił coś genialnego. Moja inspiracja, wręcz ubóstwiam te dźwięki.
lukas12x - @shalisek: A tak aktualnie w ciągłym i niezmiennym odsłuchu ścieżka dźwięk...
@shalisek: tez grałem na privatach (BFD pamiętam z nazwy, reszty juz niestety nie, ale sporo tego było, off też swego czasu) i pamiętam te kilka klientów odpalone na jednym kompie (shop na jedym) a drugie to lvlowanie craftera żeby było jak robić sprzęt dla klanu. Piękne czasy, pamiętam jak kamaele wchodzily i były prze kotami do pvp, każdy tym chciał grać i kosić pvp. Fajne czasy, miło wspominam i tych ludzi
@vikt: ta... z kilkoma osobami ze swojego klanu utrzymywałem kontakt dość długo, a z jednym to i teraz czasami w lola gram... a 13 lat już minęło od tamtego czasu ()
@SingletoneIsGone: Gludin oj tak byczq +1, Gludio natomiast już nie będzie w topce, ale nadal sztos xD