Wpis z mikrobloga

XDDDD
Mieszkam 10 lat na Wyspach tj calosc mojego doroslego zycia i pojechalem na weekend do Krakowa na chlansko i panny (plus muzea ale to bardziej ja niz inni) ze znajomymi.
Polki sa mega chamskie! Jak zagaduje do panien w pubie w UK to albo sa chetne albo ci ladnie dadza znac ze nie sa zainteresowane a tutaj to jest #!$%@? tragedia! Albo ci panna dosadnie powie zebys #!$%@? albo bedzie mega toksyczna. Chyba ze mowisz po angielsku (co probowalem) to od razu wrazenie jest +100 bo mam lekki akcent XDDDD
Cisnalem wykopkow ale #!$%@? niestety musze im przyznac racje
#p0lka #krakow #melanz
  • 99
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bacaa90:

Nawet jeżeli tak jest, to nadal nie jest to żadne wytłumaczenie dla buractwa. Zwykłe "nie jestem zainteresowana" wystarczy, jeżeli jest to zwykle luźne zagadanie bez bycia natrętnym. A jeżeli reagują agresją na zwykłe pytanie, to znaczy, że nie dla nich jest alkohol lub w ogóle miejsca publiczne tego typu zanim się nie nauczą życia w społeczeństwie. Dodatkowo, to, że ktoś cię skrzywdził nie daje ci żadnego moralnego prawa by krzywdzić
@tomeczeg: bezstresowe wychowanie zbiera żniwo a będzie jeszcze gorzej, powiesz coś o posłuszeństwie to matkom od razu leci piana z ust i lecą udowadniać ci że to to samo co służalczość, faceci też bardzo schamieli w ostatnim pokoleniu
@kuroszczur kiedyś na jednej z imprez firmowych zasiedziałem się z takimi ,,grubasami" stare wygi, byli jako goście bo coś tam kiedyś pracowali czy coś. I cisnęli takiego jednego niby od nich z rodziny tekstami: ,,ale od nas żony nie odchodziły" ! Tylko że #!$%@? mięli w #!$%@? hajsu i mega pozuje a typowi co cisnęli tego brakowało
@tomeczeg: łatwo to wytłumaczyć. gość z Zachodu, jak panna da mu do zrozumienia że nie jest zainteresowana, to pójdzie szukać innej. a Polacy często będą tym bardziej pajacować przed Polką, żeby przekonać "księżniczkę" do siebie
wszędzie jest trąbione, że kobiety nie lubią być podrywane w komunikacji miejskiej, w pracy, ani w żadnym innym miejscu oprócz wielkiej trójcy - portali randkowych, pubach i klubach.


@SkullStaff: gdzie jest trąbione? :D Pierwszy raz chyba to słyszę. W pracy zgoda, no bo praca podchwytliwa jest. W pubach i klubach osobiście myśle, że "to zależy", bo często idzie laska z koleżankami sie pobawić, nie zawsze chce być podrywana.
(inna rzecz, że
Kobitki same idą w grupie dziewczyn w pełnym makijażu i fryzurze (#!$%@? na Beyonce) do klubu, żeby wspólnie poplotkować xD


@Nowystaryziel: a jak idą na damski wieczór do jednej z nich, albo damski wyjazd do spa, to malują się tylko dlatego, że po drodze może ich zobaczyć facet? ;)
łatwo to wytłumaczyć. gość z Zachodu, jak panna da mu do zrozumienia że nie jest zainteresowana, to pójdzie szukać innej. a Polacy często będą tym bardziej pajacować przed Polką, żeby przekonać "księżniczkę" do siebie


@Machos: to też jest troche problem, że niektórzy polacy mają problem usłyszeć "nie", tylko odpala im się "kobietę trzeba pozdobywać"
nie wziął się znikąd, poznałem tez parę kobiet, które miało podejscie takie i odmawiały celowo by bardziej
@maur: nie odróżnisz ale masz próbować. wiesz czemu? bo w tej sekundzie może być "nie, dziękuję", sekundę później już może być "nie, ale próbuj dalej" i takie rzeczy się lepiej czy gorzej wyczuwa

A jeszcze sekundę później może przyjść czad, który nie będzie na to zważał tylko weźmie co swoje i już
I to też trzeba wyczuć, czy jesteś aż tak pożądany przez dziewczynę ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Machos: nie, ja mówię o tym "nie, dziękuję" które jest tak mocno pewne, typu absolutnie nie podobasz sie z wygladu, ma faceta którego kocha i inne przypadki których sekunda czy 5 rozmowy absolutnie nie zmieni :)
@maur: Laski malują się głównie dla siebie i dla innych lasek- chodziło o wyjście do klubu imprezowego, baru, itp. Coś jak majka staśko poszła sama ubrana w suknię w pełnym makijażu i fryzurze do klubu i zesrała się w internetach, że mężczyźni próbowali ją zagadać i poderwać, oraz "literalnie to było molestowanie, a nawet gwałt przez zaniechanie". Jako mężczyzna możesz się śmiać, ale kurła kobiety są bardzo społeczne i podłapują dany
chodziło o wyjście do klubu imprezowego, baru


@Nowystaryziel: czyli nie wyobrazasz sobie sytuacji, że mogą wyjść do pubu by pogadać między sobą? lub do klubu potańczyć? :)
@maur: Wyobrażam, ale bez przesady że nie możesz nic powiedzieć do księżniczki, poprosić o taniec czy najlepiej nie oddychać. Polki są już tak odklejone, a poza tym takie miejsce służy do podrywu. To jakbyś się dziwił, że jesteś w kościele czy operze i musisz się cicho zachowywać.
@Nowystaryziel: a nie, nie zmierzam do tego by nie mozna nic powiedziec. ale troche jest problem chyba na poziomie tym ze niektorym odmowa nie wystarcza "bo kobiete trzeba zdobywac" i wyobrazam sobie ze jak jednemu laska odmawia 10 minut by sie w koncu odczepil to drugiemu moze miec ochote na dzień dobry rzucić "a spie.." ;) (nadal nie mowie ze to dobre)
@maur: Jakiemuś nachalnemu desperatowi po prostu trzeba chamsko odpowiedzieć, żeby się odczepił- masz rację.
Jednak z drugiej strony jest prowadzona kampania przeciwko mężczyznom- ostatnio loreal 84% Polek molestowanych- skoro molestowanie to nawet spojrzenie się na kobietę( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak samo tiktoki i inne portale społecznościowe są zalewane śmieciami "jakie to roszczeniowe księżniczki są krzywdzone, np. fochy typiarki że na publicznej siłce gdy nagrywała tik tika czy