Wpis z mikrobloga

Te książki miały wszystko czrgo netflix potrzebował. Silne kobiety, wątek homo i to nie wpierdzielony bez sensu ,spójną i logiczną fabułę. Jak można to #!$%@?ć?
#wiedzmin
  • 23
  • Odpowiedz
@Drewniany-Patyk: Zawsze można rozciągnąć wątki, w czasie podróży dodać walki, może porwanie kogoś i odnalezienie go po 2 odcinkach i powrót do wątku jak w książce.

Nie trzeba nic zmieniać, książki miały wszystko, gry tak samo.
Przecież w wieśku 3 był facet za babę przebrany, i nikt by nie narzekał na niego w serialu gdyby go dodali.
  • Odpowiedz
@matluck: czytelnicy byli by zachwyceni, ale ilu z osób oglądających serial czytało książkę. Sam chciałbym zobaczyć zekranizowane 1:1 te wszystkie wątki poboczne budujące cały świat. Ale na to jeszcze chyba przyjdzie nam poczekać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 46
@Drizx: No to jest właśnie problem trawiący Wiedźmina i nie tylko ostatnimi czasy, gdzie ani jeden twórca nie ma szczerej zajawki uniwersum i nie zna materiału źródłowego. Mnie chyba najmocniej uderzał (bo obejrzałam tylko pierwszy sezon) po całości zawalony wątek silnych kobiet, których charaktery wystarczyło przenieść z książki na ekran, bo były napisane dobrze, a dostaliśmy rozhisteryzowane pindy, których nie są się słuchać, ale to też jest problem do dłuższego opisu.
  • Odpowiedz
  • 0
Dokładnie. To że Ciri była lesbijką było jak na zamówienie Netflixa. To niebywałe jak można było spieprzyć coś takiego..
  • Odpowiedz
@MePix: 1. jak definiujesz "lewaków" 2. ja nie pytam o osobiste poglądy twórców tylko o to co ten serial ma wspólnego z lewactwem i w jaki sposób to wpłynęło na jego jakość. Przecież on jest #!$%@? przez rzeczy, których nie przypasujesz do tego słynnego lewactwa i prawactwa xD
  • Odpowiedz
@MePix: to naprawdę jakieś objawy chorej mani, wszędzie widzicie lewactwo. Pewnie jesteś jedną z tych osób co łapie ból dupy o "lewactwo" jak widzi czarnego w reklamie spodni xD
  • Odpowiedz