Wpis z mikrobloga

@Emulsja: u mnie najmniej było 25, i to w czasie snu, obudziłam się z siódmymi potem i nie wiedziałam jak się nazywam. Dwa razy Lantus zrobił mi taką jazdę, że strasznie trudno było dźwignąć w górę. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zmieniłam miejsce podawania i jest gituwa.
@Emulsja: tak naprawdę to wszystko mocno indywidualne kwestie, ja teraz rzadko kiedy czuję hipoglikemię, chyba, że taką już gruba. Przestałam czuć spadki po kilku miesiącach od diagnozy. A choruję w sumie 3 lata, nigdy nie miałam glikowanej wyższej niż 6,3. Parszywa menda cukrzycowa, chwała dexcomowi!
@Heheszkara: Mocno reklamujesz ostatnio sensory? Czytając grupy co chwile jakieś reklamacje i czekam/zwlekam żeby kupić. Drogie bo drogie ale pomoże bardzo. Choć wiem ze 7mka wychodzi
@Emulsja: jestem na g6 od prawie dwóch lat, wcześniej pół roku na FSL, reklamowałam do tej pory 1 sensor FSL i 2 z dexcom, więc myślę, że na tym polu jest ok. Po prostu nikt nie wrzuca postów jak sprzęt dobrze działa. Dodatkowo na G6 dobrze śmigają przedłużenia i realny koszt to 1-2 sensory m/c. Przy G7 raczej nie będzie możliwości przedłużenia, więc kosztowo wyjdzie drożej.
Zobaczymy jeszcze jak będzie rozwijać
@Emulsja: jest jeszcze Eversense jeśli jesteś gotowa na koszty G6 ʕʔ

@Heheszkara: ale może wreszcie za jakiś czas pomyślą też o refundacji dla trochę starszych pacjentów t1. Ogólnie mam te same odczucia co do sensorów, są wspaniałe!

Tak głębokiej hipoglikemii współczuję bardzo. Choruje dużo dłużej, ale nie doszedłem raczej aż tak nisko. Najmniej kiedykolwiek zmierzyłem 32, obraz zaczął mi klatkować i słyszałem głosy. Super sprawa ʕ
@Emulsja: ja powiem tak, że FSL to i tak duży przeskok z glukometru, ale dexcom przez powiadomienia to jeszcze kolejny level. No i plus FSL jest taki, że wystarczy sam telefon z NFC i można sobie raz na czas kupić sensor i ponosić te dwa tygodnie. Przy dexcomie transmiter działa 90-100 dni, więc żeby go wykorzystać trzeba by było lecieć cały kwartał.
Jakie masz w ogóle leczenie i zalecenia przy Twoim
@Heheszkara: jakiś czas temu był jakiś problem z prawkiem przy tej nieświadomości ale chyba przepisy się zmieniły i z CGM można jeździć. Trzymam kciuki za refundację i mam nadzieję że Eversense też się zalapie, a najlepiej jeśli wszystkie systemy będą refundowane
@Heheszkara: Zalecenia są takie ze nie mam w ogóle brać leków xd jednak niestety lekarze nie wiedza jak mnie leczyć (dużo z nich nie słyszało nawet o tym typie) i obecnie sama sobie schodzę z bazy. Obecnie Ok 10-12j lantusa. Z czego będę zmienić na tresibe. Z dziennej sporadycznie sobie daje (w zależności co zjem). Korci mnie sprawdzić i zrezygnować całkiem z insy a co za tym idzie z leczenia, ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@powaznyczlowiek: #!$%@?, jak byłam na keto to rano na czczo miałam cukier 54 mg, co ciekawe czułam się tak jak zawsze xD Teraz jak nie jem węgli dłużej kilkanaście h to mi spada poniżej 70. Między posiłkami 70-90. Posiłki mam takie że najwyzszyy cukier miałam ok 125 :D Do tego mam więcej ruchu, jak za parę miesięcy też mi w badaniu #!$%@? cukier i insuline w kosmos po glukozie to chyba