Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 144
Sąsiadka kupiła sobie owczarka podhalańskiego (lub podobną rasę - wielkie to i białe). Pies aktualnie ma 7 miesięcy i szczeka niemal całą noc. Zaczyna wieczorem, kończy nad ranem. Ale jak on szczeka! Całymi seriami, bez przerwy, bez przeładowania.

Wczoraj do niej poszedłem, kulturalnie i spokojnie pytam czy nic mu się nie dzieje, że słychać go na kilometr, że spać nie można itd. Co ona na to? Ano rozbroiła mnie kompletnie, bo zaczęła się żalić. Że ona z synem mają sypialnie, gdzie on ma wybieg, że spać nie mogą, że "on ma dopiero 7 miesięcy, a co będzie jak będzie starszy!", że "ja nie wiem co oni przeżywają!". Mówi, że trener nie chce się nim zająć, bo pies jest za młody (jakoś w to nie wierzę).

I ci teraz? Mamy kolejnych nieodpowiedzialnych ludzi, którzy wzięli psa. Pies wydawał się wystraszony, obszczczekiwał mnie przez kilka chwil po czym uciekł (biega wolno po podwórzu).

#pies
  • 36
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jonn: jakie masz okna w domu? Bo na starych oknach miałem tak samo a teraz wymieniłem wszystkie i żadnych psów nie słychać w domu i ciepłej dużo. Wcześniej miałem drewniane i było mega głośno