Wpis z mikrobloga

Mirki z #poznan szukam na #wynajem pokoju od grudnia/stycznia, max 900-1000 ze wszystkim, najlepiej Winogrady/Piątkowo, ewentualnie Rataje, najlepiej w mieszkaniu 2-3 pokojowym, co by nie było zbieraniny studenciaków itd. Ja 27 lvl, imprezki co piątek to nie moja bajka, dlatego najlepiej jakby w mieszkaniu byli raczej "ułożeni" ludzie - nie chodzi mi tu oczywiście o grobową ciszę i odmawianie różańca, ale wzajemny szacunek (czyli głośniejsza muza czasem spoko, ale nie hardbassy o 2 w nocy itd.), porządek we wspólnych częściach i tego typu klimaty. Za pokoiki 7m^2 i umeblowanie typu głęboki PRL serdeczne dzięki, połowa OLXa jest tym zasrana i już mnie strzela, dlatego próbuję też tutaj. ;)
  • 6
Nie wiem, co w tym dziwnego, sam wkręciłem kumpelę kilka miesięcy temu na swoją ówczesną stancję - pokój 16 metrów kw. z balkonem, za 900 ze wszystkimi opłatami, w spoko lokalizacji, więc jeszcze się da. Oczywiście, że takich ofert jest mało, ale jednak czasem się coś trafi, dlatego próbuję rożnymi kanałami, żeby zwiększyć szansę. Już mam jeden odzew na jeszcze większy pokój, też z balkonem, akurat za 1050 więc delikatnie ponad to,
@Bardan szukałem odpowiedniego pokoju w centrum 28 dni. W międzyczasie nocowałem gdzieś po znajomych. Sytuacja na rynku wynajmu mieszkań i pokoi jest teraz tragiczna. Jak nie chcesz jakiejś nory, kurnika studenckiego albo czegoś mega drogiego to się naszukasz. Może tyle mi zeszło, bo szukałem czegoś w miarę blisko centrum.