Wpis z mikrobloga

@little_muffin A bo denerwują mnie tacy odrealnieni ludzie, życie nie jest takie infantylne i proste.
#!$%@? cię pałką po głowie i chce zadusić, nic samo nie minie, trzeba walczyć, wszystko sobie wyrwać.
Nie znam jej biografii ale coś czuję, że babeczka nie znała życia lub po prostu nie jest facetem.
że babeczka nie znała życia lub po prostu nie jest facetem.


@mathias94: biedny, uciemiężony facet, który ma ciężkie życie. Wam niektorym to faktycznie by sie przydała wojna, bo wy obok ciężkiego życia to nie staliście. Polecam Ci się przejść na jakiś oddział onkologii dziecięcej, a później pisać w necie jak ci ciężko i źle. Pozdro mordeczko.
@little_muffin Gdzie pisałem, że jest mi źle?
Moje życie nie jest usłane różami, jestem od zawsze samotny, walczę z depresją i może nie uwierzysz ale niedawno byłem bardzo blisko oddziału onkologii (stany przednowotworowe w żołądku).
Gdybym nie walczył i nie wierzył w te brednie, że wszystko się ułoży już by mnie pewnie nie było.
Co do wojny to nie wiesz o czym mówisz, przejedź się na Ukrainę, zobacz jako to wygląda i
@mathias94: mogłabym napisać wszystko to samo i co? Żalę się pod twoimi wpisami jaka jestem biedna i uciemiężona? :D Nie wysyłam Cię na wojnę tylko mówię, że to ty decydujesz o swoim życiu. Ty wybierasz narzekanie i robienie z siebie ofiary. Nie tędy droga ;)