Wpis z mikrobloga

@interpenetrate: splitter, rozdzielacz

Do jednego portu podpinasz kilka urządzeń, nie jest to jakiś ogromny problem (o ile nie przesyłasz nimi dużo danych, albo nie zasilasz nic przez USB C) ale muszą się dzielić tym portem

Do płyty bezpośrednio, normalnie z tyłu
@interpenetrate: tak, ale ten co dałeś, wpina się bezpośrednio w płytę główną

Splitter z takiego ramienia, kończy się zwykłym USB i wpina się go do normalnego portu USB. Wtedy jedno USB rozdzielasz na kilka. Wątpię że z tego ramienia masz 3 osobne kable USB
@Atreyu: Mam 2. Ale mam inny problem i jego rozwiązania szukam
Mianowicie ja nie wiem czy tam muszę zastosować porty odkryte czy zakryte, a chyba odkryte (czyli nie alane/włożone w obramowanie plastikowe). Czyli na tym zdjęciu to po prawej https://www.reichelt.com/pl/pl/kabel-usb-3-0-wtyczka-a-na-gniazdo-a-2-m--st-usb3sext2mbk-p276964.html

Może Tobie że jako splitter, to chodzi o hub usb?

A do czego używa się takiego gniazdo, z czym się je łączy? Bo ogólnie nie chodzi mi raczej o to, ale
@Atreyu: @rosomak94:
więc chodzi po prostu o to że mam miejsce w podstawie ramienia monitora na dwa porty USB.

Jestem ciekaw jakie są inne możliwości podłączenia tych portów do komputera, niż na dwa oddzielne kable USB.

Chciałem żeby kable od dwóch gniazd USB w podstawie ramienia monitora, łączyły się jakoś w jeden i jednym kablem wchodziły do kompa, coś jak na tym zdjęciu z allegro, tylko że to jest 2.0