Wpis z mikrobloga

@pogop: Nigdy tego nie rozumiałem, przecież ci ludzie kierują autami które najczęściej pochodzą z czasów kiedy mieli 20-30lat. To nie jest jakaś kosmiczna technologia. Analfabetyzm technologiczny jest straszny u starszego pokolenia.

@jamajskikanion to nie analfabetyzm ale im się nie chce xD Oni się już nazmieniali w życiu, tera niech młody zmienia, w końcu od tego jest xD
Nigdy tego nie rozumiałem, przecież ci ludzie kierują autami które najczęściej pochodzą z czasów kiedy mieli 20-30lat. To nie jest jakaś kosmiczna technologia. Analfabetyzm technologiczny jest straszny u starszego pokolenia.


@jamajskikanion: no a w nowszych autach już się przecież zmienia samo ¯\_(ツ)_/¯ więc nie ma wytłumaczenia dla januszy, którzy gadają jak to młode pokolenie jest stracone ale sami głupiego zegarka nie przestawią o ile im ktoś z tego straconego młodego pokolenia
@jamajskikanion: to nie jest analfabetyzm technologiczny tylko zwykle lenistwo. Moj stary jak siedzi sam to potrafi sobie przez Revoluta kryptowaluty kupic, ale jak ja jestem w domu to mam mu ''poszukac czegos na allegro'' ''ustawic youtube w telewizorze'' i inne tego typu zadania. Po prostu mu sie nie chce i zwala to na wiek. Moja babcia sama nauczyla sie uzywac telefonu, moj dziadek sam ogarnal laptopa i korzystanie z internetu, jak
Nigdy tego nie rozumiałem, przecież ci ludzie kierują autami które najczęściej pochodzą z czasów kiedy mieli 20-30lat. To nie jest jakaś kosmiczna technologia. Analfabetyzm technologiczny jest straszny u starszego pokolenia.


@jamajskikanion: wiesz w każdym samochodzie zmienia się inaczej, i czasami nie jest to intuicyjne.. zwłaszcza jak mówimy o autach starszych gdzie nie masz systemów multimedialnych, gdzie wystarczy wejść w opcje i zmienić, tylko wyświetla Ci się na liczniku, ja musiałem zaglądać