Wpis z mikrobloga

@kartelling: Dokładnie. Wszystkie dziewczyny w tym sezonie są wyjątkowo wysokie. Monika i Szahira miały po 178, Ążela ma 176 chyba, Hanka 173. Jeszcze jak były Anastazja i Carma to pamiętam ich rozmowę w łazience w której rozmawiały o tym i Carma mówiła że ma 172 a Anastazja chyba 177 czy 176.
Dla porównania Marunia ma 183 i też gdy wszedł to Hanka komentowała że jest niski.
@wypok_user_321: U El Presidente
@rafcio321: oglądałam live z Prezydentem na insta i powiedział że podoba się owszem kobietom, ale najczęściej starszym od niego (nie doprecyzował górnej granicy;)). Na jego minus dodał też, że tak naprawdę jest bardzo nudnym człowiekiem , a z doświadczenia wiem że jak ktoś sam siebie określa jako nudnego, nawet kokieteryjnie, to tak naprawdę rzeczywiście jest nudny :0
@rafcio321: zgodzę się, że ma spoko sylwetkę. Mi i w sumie wszystkim moim koleżankom nie podobają się napakowane byczki. Wydaje mi się, że jeśli chodzi o typ sylwetki to dobrze widać tu różnicę miedzy 'male gaze' i 'female gaze' - tym co faceci myślą, że kobiety od nich chcą a tym czego rzeczywiście oczekują
@Owieczkin14: Nie stwierdzałbym, że jest nudny. W bardzo ciekawy, oryginalny sposób prowadzi swojego insta, podróżuje, zgrabnie się wypowiada (nie licząc jakiś prymitywnych tekstów). Z tej edycji obok Piotra myślę najciekawsza osobowość męska.
@kartelling: Widzisz to jest chyba kwestia prowadzenia castingu do tego typu programu, a później już wyboru samych ludzi. Gdyby wybierali ,,normalne'' dziewczyny , to znaczy bez większych ingerencji w swoją urodę, niezblazowane, bez mnóstwa tatuaży, z ciekawymi zawodami, pasjami, ogółem nie takie typowe influencery, to i sposób postrzegania mężczyzn byłby inny. I tutaj już taki napakowany byczek wydziarany od stóp do głów mógłby nie kliknąć, a taki normalny, nienormlany chłopak w
@Szuruburu102: I to pokazuje, że gościu nie jest sztywny, ma dystans i poczucie humoru. Co do Aquamena też nie był typowym byczkiem z siłowni, a jednak potrafił zainteresować niektóre dziewczyny swoją osobą i z tego, co pamiętam większość wypowiadała się o nim pozytywnie. Dlatego apel do produkcji, więcej takich facetów jak Piotr i Grzegorz, łamcie utarte schematy i odświeżcie w końcu spojrzenie na tego typu programy !
Bo gdyby pojawił się facet z małą fałdką tłuszczu na brzuchu (nie mówię, że zapuszczony) czy z nieogoloną klatą to byłaby chyba obraza idealnego wizerunku mężczyzny. Z resztą to samo tyczy się kobiet. Tyle mówią o tym całym body positive, a jak przychodzi co do czego to wszyscy na jedno kopyto. Piotr, Grzegorz, Monia czy Szahira z tej edycji dają światełko, że zmiany idą w dobrym kierunku, oby !!!