Wpis z mikrobloga

Ja pier... jak mnie wkurzaja takie janusze, to juz kolejny raz. Wylicytowalem towar w dobrej cenie i od razu wiadomosc ze towar uszkodzony. No to od razu pisze, ze w takim razie prosze wysłac uszkodzony. Oczywiscie teraz sciema juz że towar wystawiony przez pomyłkę. Mowie, ze trudno prosze wysłać. No to koleś pisze, ż nie da rady bo sprzedał się towar pół roku temu i wysyła mi link do archiwum allegro. W linku licytacja i informacja, że nie było ofert kupna XD Piszę do niego, że przecież nikt nie kupił i otworzyłem spór. Facet zaczyna, że towar ma w Polsce, on jest w UK i nie da rady wyslać. No to mowie, że jak jest w UK to jak uszkodził towar, na dodatek ktorego nie ma ponoć bo sie sprzedał na aukcji na której nie było ofert kupnaXD. Nie wrzucam calej rozmowy bo dalej trwa ale zobaczymy jak sie dalej rozwinie. Jakies dobre rady jak to rozegrać?
#januszebiznesu #allegro
adam-photolive - Ja pier... jak mnie wkurzaja takie janusze, to juz kolejny raz. Wyli...

źródło: comment_1667221286iArk0QZ2hFAyIlWa8zlDmf.jpg

Pobierz
  • 119
  • Odpowiedz
@adam-photolive: Ja jak coś sprzedaję w licytacji to zawsze ustawiam taką kwotę startową jaka mnie minimalnie usatysfakcjonuje, nie czaje debili co startują od złotówki albo śmiesznie niskich kwot w porównaniu do wartości skoro będą mieli później ból dupy aby to wysłać jeżeli nie będzie chętnych do licytacji i ktoś ustrzeli deal życia
  • Odpowiedz
a zablokował możliwość sprzedawania tamtemu gościowi chociaż? Bo tak po prawdzie w takiej sytuacji nie może wiele zrobić.


@Arytmetyk: nic nei zrobił, jak odnajdę korespondencję z allegówno to udostępnie. Ale napisali mi mniej więcej, bym spadał do sądu jak mi się nie podoba to, że gość mi nie wysłał wygranego przedmiotu mimo, że forma sprzedaży (licytacja) go do tego prawnie zmusza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Allegro, jako pośrednik nic z tym nie może zrobić oprócz blokady konta.

To nie z allegro zawierasz umowę a z tym sprzedawcą i możesz się sądzić aby ci to sprzedał jak jednak nie chce.


@m0rgi: masz rację, ale dla allegówno liczą się tylko pieniadze. Zero wsparcia dla użytkownika. Konta nie zablokowali, gościu nadal sprzedaje w licytacji.
  • Odpowiedz
@mbasasello: @PotwornyKogut: opcja ceny minimalnej jest płatna. Więc zamiast zapłacić 5 czy 10zl i mieć spokój że nie sprzeda się za mniej niż chcemy to wolą takie gagatki sprzedawać bez ceny minimalnej i potem pisać do kupującego ze sory właśnie Szedłem po twój produkt i niechcący straciłem go z 6 piętra, a na dole jeszcze pies go zjadł. #!$%@? takich januszy prądem ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz