Wpis z mikrobloga

Witam Mireczki, pod koniec lutego razem ze swoją dziewczyną chcemy się wybrać w góry, osobiście byłem tylko raz w Ustrzykach Dolnych rok temu i to w sezonie letnim, więc potrzebna mi jest wasza porada co do miejsca w które moglibyśmy się udać. Głównie zależy nam na stokach narciarskich, basenach termalnych oraz innych atrakcjach do których możemy się udać, najlepiej aby wszystko było dość blisko. Zależy mi na niskiej cenie noclegu oraz dojazdu z Warszawy(fajnie by było dojechać pociągiem lub autobusem ale auto też wchodzi w grę), czy to w Polsce bądź na Słowacji, pobyt 5 lub 6 dniowy. Proszę was o miejsca warte uwagi i noclegi które są warte ceny oraz wasze osobiste doznania,jeśli w grę wchodzi podróż samochodem to porady co najlepiej kupić do auta z napędem na tyl aby ułatwić podróż, gdyż takowe posiadam. Z góry dziękuję
#gory #ferie #odpoczynek #wyjazd
  • 1
@Vartorzyna: Poprad na Słowacji, taki trochę Nowy Targ, ale znacznie bliżej gór, są termy i jeździ z Polski Flixbus, na narty też się stamtąd łatwo pojedzie, aktualnych cen nie znam, ale raczej nie jest aż tak drogo jak w Zakopanem ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak jedziecie autem i nie lubicie miast, to rozważcie też Zdziar.