Wpis z mikrobloga

Komuś ostatnio udało się pozbyć tego syfu #twisto ? Pamiętam, że był kiedyś problem z akceptacją wypowiedzeń umowy wysłanych na maila - wymagali podpisu kwalifikowanego. Czy akceptują już pismo podpisane cyfrowo na epuap, czy dalej nie?
  • 5
@straz_konsumencka:

Jeśli nie akceptujesz proponowanych zmian i nie chcesz wybrać żadnego z planów, do dnia ich wprowadzenia przysługuje Ci prawo do zgłoszenia sprzeciwu lub wypowiedzenia, co skutkować będzie automatycznym wypowiedzeniem ze skutkiem na dzień 31 grudnia 2022 roku następujących umów: umowy o kredyt odnawialny z Twisto Polska Sp. z o.o. oraz umowy o usługę płatniczą z Twisto payments as.


Możesz zgłosić sprzeciw lub wypowiedzenie umowy przesyłając pisemne oświadczenie na adres korespondencyjny:
w jaki sposób odpowiada to na moje pytanie?


@straz_konsumencka: W sraki, bierny agresorze xD Co ty chcesz epuapem się komunikować z prywatną firmą? xD Platformą do do komunikacji obywateli z jednostkami administracji publicznej?

Wklejam ci fragment jak pozbyć się syfu twisto. Co innego rezygnacja z usługi w trakcie jej normalnego trwania, a co innego rezygnacja kiedy coś zmieniają w regulaminie - czyli tak ja teraz. Wtedy jest łatwiej. Wysyłasz skan z
W sraki, bierny agresorze xD


@mentari: Grzecznościowe zwrócenie uwagi na nic nie wnoszącą odpowiedź to nie agresja.. Włożyłeś prawie zerowy effort, aby merytorycznie rozwiązać problem. Jaki procent klientów nie odczytuje korespondencji, jeśli po tytule ewidentnie widać, że coś się mocno zmienia?

Co ty chcesz epuapem się komunikować z prywatną firmą? xD


ePUAP pozwala podpisywać cyfrowo dokumenty, na przykład oświadczenia woli o rozwiązaniu umowy. Wiele instytucji przyjmuje od klientów tak podpisane dokumenty,
Włożyłeś prawie zerowy effort, aby merytorycznie rozwiązać problem.


@straz_konsumencka: jedno wielkie iks de. Człowieku, czy ja jestem jakimś konsultantem Twisto, że mi wypominasz "włożenie prawie zerowego effortu (xD) do merytorycznego rozwiązania problemu"? Co za toxic, współczuję otoczeniu.

Komuś ostatnio udało się pozbyć tego syfu #twisto ?

Możesz zgłosić sprzeciw lub wypowiedzenie umowy przesyłając pisemne oświadczenie na adres korespondencyjny: ul. Smolna 40, 00-375 Warszawa lub mailowo pod adresem kontakt@twisto.pl


Przeczytaj parę razy