Wpis z mikrobloga

@PiersiowkaPelnaZiol ostatnio używałam tego (EVELINE Big Volume Cat Eyes), nie mam jakichś gęstych czy długich rzęs - to mi ten pasuje, nie pogrubia jak dla mnie). Generalnie w takich parametrach, które są dla ciebie ważne dużą rolę gra szczoteczka. Zawsze patrzę żeby była silikonowa i najlepiej, żeby po jednej stronie miała dłuższe, a po drugiej - krótsze te "ząbki" - wtedy da się fajnie rozprowadzać tusz po rzęsach i regulować ilość itp.
v.....a - @PiersiowkaPelnaZiol ostatnio używałam tego (EVELINE Big Volume Cat Eyes), ...

źródło: comment_16673030614M8tQMJ1ydRQkQsjNubd3J.jpg

Pobierz
@PiersiowkaPelnaZiol: lubię Isadorę BuildUp czerwoną, ale używam na tyle rzadko, że zaczęłam szukać czegoś tańszego, bo zanim zużyję, to wysycha :P Ale u mnie daje fajny, naturalny efekt, zwyczajnie koloruje jaśniejsze końcówki rzęs i dobrze rozczesuje, niczego więcej nie wymagam. Tylko nie wiem jak się sprawuje przy codziennym używaniu, bo na codzień się nie maluję i przy bardziej wymagających rzęsach. Z tańszych podobny efekt (czyli pokolorować i rozdzielić) daje Max Factor