Wpis z mikrobloga

@giguga: Antena/talerz przychodzi zabezpieczony w kartonie, jak każdy inny towar tego typu. A jak jest uszkodzony to niech reklamują, a nie zwalają swoje partactwo na to że talerz krzywy. A wypowiadam się bo ostatnio zmieniałem antenę, więc wiem że to nie jest tak że ci luzem wrzucają taki talerz na pakę kuriera.
@molksiazkowy1111: sam montowałem, wygląda na prostą i działa jak powinna - więc nawet zakładając że jest krzywa, to jaką mi to robi różnicę? Wizualnie jest ładna i działa, o to chyba chodzi, nie? Przypomina mi to twoje gadanie rozmowy tych proaudiozyebów, którzy kupuję kable po 5k żeby im fale polaryczno-sferyczno-kosmiczne nie zakłócały muzyki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fizzly: krzywosc anteny polega na braku osiowosci (jak zósemkowane koło w rowerze). Nie wiem jak w nc+, ale polsatowski dekoder przestaje odbierać tvny :) na szczęście wystarczy taki talerz przegiac na kolanie i jest git.

@mp107: anteny 120 i większe są normalnie dostępne w każdym sklepie instalatorskiem, są jednak rzadko stosowane z powodu ceny i właśnie wielkości (im większa tym mocniej szarpie nią wiatr i trzeba porządniej zamocować, nie nadaje