Wpis z mikrobloga

Wykopki, jakie macie ekspresy u siebie? Chciałbym coś na lata, porządnego, nie jednorazowego, najlepiej by zbiornik na mleko był z wężykiem taki luźny. Co mi polecicie? Budżet względnie luźny bo może być za 1600 jak ktoś powie że ma i by nie zmienił w nic nic a może być za 3000 czy nawet 4000.
#kawa #ekspresdokawy #ekspres #kawatime
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mrmike: Melitta passione ot f53. Imo nie narzekam, ma tylko dwa mankamenty: głośny młynek i ta piana nie jest taka jaką znajomi mają nawet w Philips LatteGo. Ale ponad 2000 kaw i zero awarii
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kulek1981: w sumie kiedyś mi Melitta popuściła na blacie i to nawet pare razy, kompletnie o tym zapomnialem bo już jest spokój parę miesięcy.. co to mogło oznaczać? hmm chyba czas na jakiś przegląd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mrmike: ja mam nivone 759, mam go ponad 3 lata, ponad 4 tys kaw zrobione, taki plastik fantastik jak to eksresy w tych cenach do 3 tys, ale to co ma robić robi, nie psuje się, ma automatyczne programy do czyszczenia spieniacza, ekspresu, odkamieniania, kawy robisz wg gotowych programów lub wg swoich ustawień (ilość wody, ilość zmielonej kawy, moc kawy, rodzaj parzenia - są 3), spieniacz osobno na wężyku, do tego