Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gdzie najlepiej szukać dojrzałych kobiet/MILFów

22lvl here i chciałbym poznać jakąś dojrzałą mamuśkę i opierać naszą znajomość na relacji czysto przyjacielskiej chociaż kolacja połączona ze śniadaniem to też bardzo fajna opcja( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na tinderze takich kobiet nie ma zbyt wiele w mojej okolicy i pozostaje chyba sympatia lub badoo, chyba, że są w #bydgoszcz gdzie można dojrzałe panie spotkać.
Mam w ogóle szanse z moim wiekiem żeby cokolwiek zdziałać czy żadna raczej nie będzie chciała zwrócić uwagi na takiego szczyla.

Poleca ktoś w ogóle wyżej wymienione serwisy żeby zdziałać cokolwiek? Jakieś porady od znawców tematu?

#milf #przyjazn #seks #tinder #badoo #pytanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63618b3cdbaf114ed5dbd897
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 21
@AnonimoweMirkoWyznania: jak masz brodę która jak zapuscisz i nie wygląda jak łoniaki to ja zapusc, tak żeby ci dodać lat,
Nie ubieraj się jak nastolatek w t-shirty lub dresy, tylko jak facet z klasą w skórę lub marynarkę, koszulki z kołnierzem,
Dopakuj sylwetkę na atletyczną aby było miecha na bicku i klacie.
Na Badoo lub tinder ustaw swój wiek na 34-37 lat, bo inaczej się nawet milfiskom nie pojawisz w wyszukiwaniach.
@adamsowaanon: zawyżenie wieku pomaga bardziej niż broda czy ubranie , wystarczy koszula z krótkim rękawem lub długim i spodnie z materiału lub jeansy czy to krótkie lub długie zależy od pory roku , pomaga to( ͡° ͜ʖ ͡°), twarz i tak ważna jest, a nie sam ubiór czy wiek
ZbożowaOślica: > Masz 22 lata, laski w twoim wieku to najlepsze co może być, po ch... ci stare raszple?

Bo to coś innego? Niektórych podnieca to, że taka mogłaby być np. jego nauczycielką, albo matką kolegi. Bardzo dużo nastolatków miewa takie fantazje w młodości. Jak kobieta około 40 jest atrakcyjna, to musi o siebie dbać i zazwyczaj ma fajniejsze podejście do seksu od przeciętnej roszczeniowej 20. Zadbana 40 > Ulana 20
milfyrulezz: Powiem Ci tak, sam mam 27 lat i teraz romansuję z 48 latką. Ale tak jak Ty mówisz, chodzi tutaj o dojrzałość emocjonalną i doświadczenie życiowe, których gówniary często nie mają.
Kobiety w tym wieku kręci dojrzałość u młodych mężczyzn, no i jak umiesz się bzykać to tym bardziej zaplusujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja specjalnie nie szukałem, chociaż też mam fetysz seksu z dojrzałymi kobietami,