Wpis z mikrobloga

Ale mnie #!$%@?ą ekstrawertycy i ich ciągłe gadanie że introwertyk jest cichy, nieśmiały i boi się ludzi. No człowieku, zamknij się na 5 min i wczuj się w ten błogi stan ciszy i wewnętrznego spokoju, a nie #!$%@? ciągle jakieś farmazony i tworzysz obraz człowieka o własne wyobrażenie i wmawiasz komuś coś co nie ma miejsca. Czy tak ciężko wytłumaczyć komuś że nie masz ochoty na rozmowę i wolisz być zostawiony w spokoju?() #introwertycy #zalesie
  • 15
Czy tak ciężko wytłumaczyć komuś że nie masz ochoty na rozmowę i wolisz być zostawiony w spokoju?()


@protokol_zniszczen: no jak nie potrafi sie dyskutowac, tylko wali tekstem "zamknij sie na 5 min [...] a nie #!$%@? farmazony...", to moze byc problem.
Poza tym nie wiem czy ty sobie samej to pytanie zadalas, czy to mialo byc tylko taka figura retoryczna. Ale chyba niezbyt pyklo, bo z calej
@protokol_zniszczen no właśnie ciężko i to się nie zmieni, możesz komuś tłumaczyć przez godziny swój profil psychologiczny ale co to z tego jak do tego trzeba jakiegokolwiek zrozuminia, empatii i przemyśleń.
Nie oczekujmy ze każdy jest psychologiem.
Żyjesz w czasach #!$%@?, nie oczekiwał bym jakikolwiek zmian na lepsze, możesz zostać frustratem i gadać jak to ciężko cię zrozumieć albo zwyczajnie się tym nie przejmować.
@ZenujacaDoomerka napisałaś:

[ to problem] ogólnej ludzkości. Wszyscy uważają że to ich sposób życia jest najlepszy tak jak ty pokazujesz tym wpisem.


a już w następnym zdaniu robisz dokładnie tosamo (sugerujesz że sposób introwertyków jest najlepszy):

A najlepiej po prostu zmienić towarzystwo albo zaszyć się w domu.
nie sugeruje że najlepszy tylko jak coś ci nie pasuje to to rozwiąż zamiast narzekać, podałam swój sposób dzięki któremu nie mam wręcz prawa narzekać na ludzi bo nie mam z nimi nic do czynienia, projektujesz


@ZenujacaDoomerka no wiem że nie sugerujesz, bo napisałaś wprost "a najlepiej po prostu...".
Ale mnie #!$%@?ą ekstrawertycy i ich ciągłe gadanie że introwertyk jest cichy, nieśmiały i boi się ludzi. No człowieku, zamknij się na 5 min i wczuj się w ten błogi stan ciszy i wewnętrznego spokoju, a nie #!$%@? ciągle jakieś farmazony i tworzysz obraz człowieka o własne wyobrażenie i wmawiasz komuś coś co nie ma miejsca. Czy tak ciężko wytłumaczyć komuś że nie masz ochoty na rozmowę i wolisz być zostawiony w