Wpis z mikrobloga

@butterfly:

oczywiście, a już za tydzień kolejny ból dupy, bo znowu będą podwyżki, jak co miesiąc, około tysiąc cen do zmiany. Ja już przestałam nadążać, drożeje w oczach wszystko.


Jeszcze trochę i to będzie najlepsza robota, bo będzie trzeba codziennie zmieniać i zaczną Ci płacić w towarze ;D.
@SarahC ja nie twierdzę że się nie da, ale żeby coś takiego wprowadziła biedronka, która minimalizuje koszty musi się to opłacić, jakby się opłacilo to pierwsi by wprowadzili
@Akryl92: Stonka ma takie podejście że jak może postawić dwie palety z pepsi na środku sklepu to tak zrobi. A że to nie jest ani estetyczne ani funkcjonalne?

która minimalizuje koszty


weź już daj pan spokój XD
@SarahC a wiesz czemu stawia te palety na środku? Bo nie ma gdzie indziej, jak najwięcej towaru w jak najmniejszej przestrzeni. Wszystkie takie rzeczy składają się później na to że masz troche taniej niż w innym sklepie. Też mi się takie podejście nie podoba ale taką ma biedronka politykę, co zrobisz ¯_(ツ)_/¯
@HeniekWons: Tylko zauważ że to 1000g, są też te małe lasagne chyba 400g czy coś.

17 zyla za 1kg żarcia nie jest tragicznie.

Chociaż nie wiem po co to kupować:) Nie lepiej makaron 1kg + mięcho + koncentrat pomidorowy + czosnek + marchewka i masz dużo lepsze w smaku spaghetti, 1kg takiego żarcia to grosze. O przyprawach nie wspominam bo każdy ma duży zapas. Chyba nie trzeba pisać że 1kg suchego
@butterfly: jak pracujesz w biedronce bym sie Ciebie cos zapytał

czy to prawda ze te żarówki LED PHILIPIS w biedronce nie mają gwarancji?

tak mi powiedzieli w mojej biedronce, jak kupuje je w innych sklepach to moge odnieść i wymieniają na nową

a jak z tym jest w biedronkach? bez sensu by bylo jakby nie mialy gwarancji bo za taką żarówke płaci sie kilkanascie zł a potrafią sie spalić nagle nawet
Pobierz
źródło: comment_1667399700iDeO5V24lkh8VOU9SzNTSI.jpg
@butterfly: normalnie jak kupuje je w sklepie elektrycznym np Asaj to mówią, że gwarancja jest 2 lata i wymieniają mi od ręki na nową jak przyniose spaloną z paragonem

wysłałem zapytanie do bok biedronki ale póki co mail bez odzewu, tylko potwierdzenie dostalem ze zapytanie wpłynęło