Wpis z mikrobloga

Mój Niebieski jakiś czas temu dostał ode mnie na urodzinki poza prezentem także "życzenie". Wiecie o co chodzi, w dowolnym momencie może sobie zażyczyć cokolwiek, a ja mam to spełnić.
No i chłopak się namyślił, zajęło mu to 2 miesiące ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chcę żebym udawała divę przed nim. Mam wymyśleć cennik usług i zaaranżujemy scenkę, że on przychodzi do divy. Trochę to dziwne, nie powiem, ale życzenie to życzenie.
Pytanie do #niebieskiepaski najlepiej tych mających doświadczenie z #divyzwykopem
Jak wygląda taka wizyta? Co mam mówić? Jak się cenić (za tania być nie mogę( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i ogólnie jak to rozegrać? Help! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zwiazki
  • 212
@RozowaWkolorachTeczy drzwi otwierasz w jakiejś seksownej bieliznie, na dzień dobry bierzesz hajs karzesz mu iść pod prysznic. Czekasz na niego w pokoju jak będzie wchodził leżysz ponętnie na łóżku. Każesz mu się położyć na łóżku robisz loda, później zakładasz mu kondoma ustami jak będzie marudził, że chce bez mówisz, że nie ma takiej opcji. Jakieś udziwnienia oczywiście dopłata.
@RozowaWkolorachTeczy: Otwierasz w kusym szlafroku i znudzeniem wypisanym na twarzy. Na wszystkie pytania odpowiadasz zdawkowo i szybko. Za wschodni akcent bonusowe punkty. Wyciągasz rękę w geście oczekiwania na zapłatę, jak się nie domyśli to chrząkasz, jak dalej się nie domyśli dopominasz się słownie. Przeliczasz kasę i kiwnięciem głowy wskazujesz gdzie jest prysznic. Kładziesz się na łóżku czekając aż skończy. Kiedy wyjdzie spod prysznica mówisz za co jest dopłata a co nie