Wpis z mikrobloga

@quercy: nie dorabiałbym do tego teorii spiskowych, trenuj bo po prostu jesteś słaby. nie mówię tego złośliwie. pooglądaj jakieś tutki na youtubie, staraj się skupiać na pojedynczych elementach. nie utrwalaj swoich lamerskich schematów bo do niczego dobrego to nie prowadzi.
@Voque: tylko Stegen i Carvajal wymienni, reszta to niewymienne, trzeba się starać albo mieć mega pecha, jeżeli w tym momencie nie masz kilku ciekawych kart. Mam oprócz tego dwa inne konta i w sumie na najnowszym póki co nic nie wpadło, ale na drugim mam Ben Yeddera if, Dzeko rb i Nakate, tylko niestety też niewymienni.
@StnK: sęk w tym, że nie mogę, bo tylko on mi robi pełną chemię, new gen, w meczu 4321, chociaż tę co chwilę zmieniam jak mi dłuższy czas nie idzie, najlepiej mi się chyba grało 424
@chim3ra: no w sumie fakt, do ligi mogłem się fuksem dostać, bo są save pointy. Chociaż wydaje mi się, że większość meczów, które wygrywam, mam pod kontrolą, wiadomo, że coś się sfarci i wygra się z typem, który ciśnie niemiłosiernie, ale mimo wszystko nie wiem. Całkiem inaczej piłkarze się zachowują w dywizji, a inaczej w kwali...