Wpis z mikrobloga

#przeprowadzka #mieszkanie #warszawa mireczki polećcie firmę przeprowadzkową na terenie Warszawy- chodzi o przeniesienie rzeczy z mieszkania z dzielnicy Wola na Mokotów. Z większych gabarytów 3 łóżka, tv, 2 komody, stół, 4 krzesła, wyposażenie kuchni (talerze itp.). Fajnie gdyby ktoś podzielił się na jakiego rodzaju koszty mam się nastawić i czy bardzo podbija cenę fakt wnoszenia mebli (jedno mieszkanie jest bez windy)
  • 3
@arbofi: Ja płaciłem za pełnego dużego sprintera w którego zmieściłem gabaryty (pralka, lodówka, materac, komody) 350zł z wyniesieniem i wniesieniem, w jedną stronę bez windy. Namiary miałem z Less Mess bo tam wywiozłem do wynajętego magazynu pierdoły. Panowie mieli i wózek na kółkach, pasy, wózek płaski.

To było rok temu dokładnie.
@arbofi:
Zerknij na stronę - są podane orientacyjne ceny. Są różne wymiary i od tego uzależniona jest cena. Ja miałem taki wielkości typowej komórki piwnicznej. Umowa bezterminowa, 30 dni wypowiedzenia, płaciłem ok. 600 zł miesięcznie brutto wliczając ubezpieczenie dodatkowe. W mojej ocenie jakby pobawił się w tetris to upakowałbym tam cały dobytek z 55m2, ale akurat ja część mebli oddawałem. Dla mnie opłacalne o tyle, że robiłem remont generalny kilkumiesięczny do