Wpis z mikrobloga

tak zapytam was serio, nie czujciecie się osączenia taka narracja? Wszyscy źli nawet przeciwna plec jest zła i wrogo wobec ciebie nastawiona, wieczne szczucie na innych. Nigdy nie zapaliła wam się ta lampeczka sceptycyzmu? Potem każdy z nas wychodzi z domu i jakoś nijak się to pokrywa z codziennym życiem


@Canova: to ty tworzysz tutaj jakąś debilną narrację o wielkiej walce płci. OP wrzuca po prostu patologiczną i dyskryminującą ze względu
@Xuzoun: A jak sobie wyobrażasz ich eliminowanie, na jakiej podstawie? Patrzenie to nie przestępstwo. Poza tym jak odróżnić zerkanie od gapienia się? Jak udowodnić? Czy obsługa powinna wywalać każdego kto zostanie oskarżony? Czy powinna trzymać rejestr takich osób i ich nie wpuszczać? Czy to by było zgodne z RODO? Czy kobieta powinna sama zgłaszać takie sytuacje i z obsługą iść szukać po saunarium oblecha i się z nim konfrontować wskazując go?
że nie ma saunowania tylko dla mężczyzn przez co mężczyźni mają ograniczony dostęp do sauny z uwagi na obecność kobiet


@jakub972 Sprawa jest bardzo prosta. Żeby było sprawiedliwie jak to mirki chcą, to niech będzie zatrudniona jedna osoba do molestowanie mężczyzn, ale w zamian mężczyźni dostają na wyłączność swoje dni do korzystania z sauny i wszyscy zadowoleni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jakub972: Dlaczego przedsiębiorca nie może sobie prowadzić biznesu, tak jak chce? Uważam, że tak samo, jak mogę sobie zatrudnić w zarządzie samych mężczyzn — tak samo mogę zrobić saunowe środy tylko dla kobiet. Bo po prostu mi się to opłaca, a Ty masz gówno do gadania na temat tego, jak mam prowadzić swój biznes.

To oczywiste, że takie obiekty robią dni tylko dla kobiet. Ponieważ we wszystkie inne dni 9 na
Jeżeli chodzisz na saunę po to żeby sobie popatrzeć na innych ludzi to raczej nie powinieneś chodzić na saunę


@Mirkosoft: nie chodzę popatrzeć ale chciałbym mieć możliwość nie musieć widzieć, a przy starach babach i ich komentarzach chciałbym nie musieć się pokazywać w ich towarzystwie. Chciałbym dzień dla mężczyzn tylko i wyłącznie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jakub972: skąd się bierze ten brak rozumienia że "pozytywna" przy dyskryminacji nie oznacza, że to "fajna, miła, właściwa", tylko "stanowiąca, włączająca"?

Dyskryminacja pozytywna: sauna dla kobiet
Dyskryminacja negatywna: sauna dla każdego oprócz rudych
@jakub972: Miasto jest współwłaścicielem. Ale wciąż, jeżeli dzięki takiemu rozkładowi więcej mieszkańców może wygodnie skorzystać z sauny to gmina lepiej spełnia swoje obowiązki. Dlaczego się nie obrazisz na to że miasto wydaje grube miliony na dźwigi i windy dla niepełnosprawnych? Ty nawet nie możesz z nich skorzystać.