Wpis z mikrobloga

Nie wierze ze wam przeszkadza to, ze Andzela chce brać udział w mieszaniu na rajskim. Lepiej żeby osoba z immunitetem wykorzystała go na swoją pewna pare niż trochę zamieszala? Czy my serio oglądamy ten sam program? Napisze to jeszcze raz - hotel paradise to nie sanatorium miłości i zdaje się to wiedzieć każdy oprócz niektórych z was - wie to nawet produkcja przywracając Hankę. Fajnie ze Andzela chce coś zrobić by immunitet został dobrze wykorzystany i by nie było nudno. Załamują mnie tu co niektórzy
#hotelparadise
  • 11
@trippieatplay: Co do ich planu to podejście czy to do Mikołaja czy Presidente wiele nie zmieni i tak odpadnie Klaudia która odpadłaby bez planu. Co do dymów to jasne że je lubię i dobrze że jest ktoś taki jak Hanka co już samą obecnością wprowadza nerwowość. Niech wcześniej odpadną nijakie Koszalinki. Ale jednocześnie mogę pisać że mnie #!$%@? i wyśmiewać jej zachowanie, a nie chwalić. Negatywne komentowanie nie oznacza czasem tego
@ddonewry927: ale oczywiście ze tak, masz racie i dlatego nikt nie ma pretensji do osób które komentują zachowanie Hanki, sama wyśmiewam jej głupie ruchy ;) mówimy o tych co piszą jak bardzo chcą żeby w końcu ta Hanka odpadła, a lepiej gdy później są jeszcze jęki czemu się nic nie dzieje. Ja tam nawet lubię kłótnie koszalinek, chyba na chwile obecna najbardziej.