Wpis z mikrobloga

@StaryWedrowiec: Widząc jej drugą wiadomość to faktycznie #!$%@?ło ją trochę. Ale pierwsza wiadomość jest ok. Na podstawie pierwszego screena bym zbyt wiele o niej nie myślał. Na podstawie drugiego to bardziej oddział XD
  • Odpowiedz
@StaryWedrowiec: No tutaj to z jednej strony wiem o co ci chodzi, ale z drugiej strony jakbyś wyczuł, że ona kompletnie nie chce z tobą gadać to byście sobie oboje oszczędzili nerwów i tej interakcji (po jej 3 wiadomości konkretnie).
  • Odpowiedz
No tutaj to z jednej strony wiem o co ci chodzi, ale z drugiej strony jakbyś wyczuł, że ona kompletnie nie chce z tobą gadać to byście sobie oboje oszczędzili nerwów i tej interakcji (po jej 3 wiadomości konkretnie).


@Urajah: A myślisz, że nie wyczułem? Takie rozmowy są jak miód na moje oczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jej odzywki były aroganckie i dlatego chciałem jej pojechać -
  • Odpowiedz
@MirandaB: wiem, że istnieją stacjonarne biura matrymonialne dla "elit" i wpisowa wynosi kilka tysięcy zł. Lekarze, prawnicy, artyści, znani dziennikarze itp. poszukują tam właśnie kandydatów wg tego typu wymagań.
  • Odpowiedz
@StaryWedrowiec: dalej nie zauwazyles w tej rozmowie z prawniczka ze jestes chamski w pierwszej wiadomosci do niej. i tego ze niekoniecznie nie podoba sie jej to ze jezdzisz na rowerku (za kilkanascie tysiecy oczywiscie, bo to wazne xd), tylko ze piszesz do niej z dupy wlasnie bedac chamski od poczatku. do tego dzielisz ludzi na gorszych (np. fryzjerka) ktorzy moga robic bledy i lepszych (np. prawniczka) ktorym nie wolno robic bledow
  • Odpowiedz