Wpis z mikrobloga

@Pepe_Roni: No, a gnębienie ich z pewnością pomoże im wrócić do zdrowej wagi. Tak było, nie zmyślam.
Plus nawet jeśli taka waga nie wynika z somatycznych chorób, jest duża szansa, że to skutek psychicznych zaburzen. Zapewniam, że niemal nikt nie budzi się pewnego dnia z myślą, że od teraz będzie tyć i dobije 200 kilo xD
  • Odpowiedz
@spokoju: nikt nie mówi o gnębieniu ale udawanie że nie ma problemu też jest złe... Wzrost faceta niezależny od niego można krytykować i podkreślać na każdym kroku jak to robią kobiety a wagę, w większości podatek od lenistwa i wynik ciągłego wpieprzania jest jakimś tabu!
  • Odpowiedz
@Pepe_Roni: Ale czy ja gdziekolwiek powiedziałem, że można krytykowac wzrost faceta? xD Sam jestem niski, wiem jakie to czasem #!$%@?. Docelowo jestem zwolennikiem bodyneutrality - nie bodypositivity. Jesteśmy jacy jesteśmy i nie ma sensu się tym zadręczać, jednoczęśnie dążąc do tak zdrowego ciała, jak to tylko możliwe ( ͡~ ͜ʖ ͡°).
I, powtarzam, otyłość rzadko jest skutkiem lenistwa. Już prędzej depresji lub wahań nastroju, polączonych z zaburzeniami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pepe_Roni: moja kuzynka swoją otyłość tłumaczy Hashimoto ¯\_(ツ)_/¯ i właśnie też chorą tarczycą. A prawda jest taka, że dużo je i nawet nie chce jej się ćwiczyć. I tak dziw, że znalazła sobie z taką otyłością chłopaka
  • Odpowiedz
@spokoju: brak jakiejkolwiek aktywności to lenistwo i w większości u grubasów nie ma żadnej aktywności sportowej. Znam wiele ludzi z nadwagą i #!$%@? ich wiele rzeczy. Głównie wpieprzanie zbyt dużej ilości kalorii i brak aktywności fizycznej.
  • Odpowiedz
@Pepe_Roni: A teraz się zastanów: skoro każdy dobrze wie, że trzeba się ruszać, czemu część osób tego nie robi? Pomyśl sobie, co dokładnie może stać za tym, co okreslasz jako lenistwo.
Sam gruby nie jestem, ale mam problem z zaburzeniami odżywiania i dobrze wiem, że jakby wylosował mi się inny ich typ, też mógłbym być otyły. Polecam nie oceniać z góry ludzi, w których głowie nie siedzisz, a kategoryzując ich jako
  • Odpowiedz
@Eliade: Ty, ale ona nie wyglada lepiej na zdjęciu. Ku pamięci: jeśli widzisz zdjęcia dziewczyny w necie, to znajdź najgorsze z nich i odejmij jeszcze 2pkt w skali ruchensztajna.

Tym sposobem łaska 9/10, z gorszych zdjec 7/10, ostatecznie znajduje się realnie na 5/10.
  • Odpowiedz
@Eliade: jeśli na tinderowych zdjęciach widać, że laska jest gruba (czyt. już nie da się tego ukryć), to wiedz że w realu jest bardzo źle. poza tym, ona ma na pewno chorom tarczyce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pepe_Roni: Mówienie, że ma się chorą tarczycę to nic złego. Ja też mówię, że mam chorą tarczycę. A no i jem zdrowo, pilnuje kcal i ruszam się, bo to jest choroba, przy której trzeba o siebie dbać. I "przypadkiem" mam wagę w normie xD
  • Odpowiedz