Wpis z mikrobloga

@nairoht: Później te dzieciaki dorastają, mają po 20+ lat, i są #!$%@? przegrywami, bo zderzają się z rzeczywistością, idąc do pierwszej czy kolejnej prac — nie za 10k jak piszą inne dzieci na wykopie, tylko za 3,500 max.
@nairoht: Już to wielokrotnie pisałem i ciesze się, że inni też zaczynają wychodzić z takiego założenia. Wykop to fenoment na skale świata. W żadnym innym kraju nie ma tak ogromnej społeczeności cierpiącej na to samo zaburzenie. Wykop nieoficjalnie to największe światowe forum osób cierpiących na pseudologie. Wykop na swoje urojone uniwersum. Jego kluczowy element to oderwane od rzeczywistości, kompletnie życzeniowe wyobrażenie o pieniądzach.
@nairoht: tak jak mnie #!$%@? jak slysze "jak mozna bylo nie zarobic inwestujac, przeciez sp500, bitcoin.. coś tam, coś tam. Trzeba być debilem nieszanujacym swoich pieniedzy zeby nie potrafic ich pomnozyć bla bla".

Same #!$%@? warreny buffety

Jestem przekonany ze pisza to lamusy bez kasy ktorym mignely dwa shorty na instagramie od finansowych guru sprzedajacych swoje kursy, ktorzy udaja geniuszy bo posiłkuja sie analiza wsteczną (zawsze skuteczną ;))
@nairoht: To nie urojenia, oni po prostu wychodzą z domu a nie czerpia wiedzy o świecie z NaTemat który wmawia Polakom kryzys. Człowieku mieszkam w Rzeszowie w zwykłym bloku, w ciągu miesiąca w garażu podziemnym na 20 miejsc pojawiły się 2 nowe auta Audi S7 i Dodge Challenger, oba po ok. 400k. I wyobraź sobie że to nie są najdroższe auta w garażu. Jak słyszę o ludziach rzekomo pracujących za 3-4k