Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Dziś na warsztat Mezo.
Gra odkładana na później przez wiele miesięcy ze względu na rzekomą dużą trudność, lecz po przeczytaniu zasad wydaje się nie być aż tak skomplikowana. W razie co już wszystkie dodatki mam...(σ ͜ʖσ)
Co prawda w dodatku dla piątego gracza figurka była połamana, ale już działamy z wymianą. ()


Miłego wieczoru!

#planszowki #gryplanszowe #hobby #grybezpradu #poznan #gry
Pociongowy - Dziś na warsztat Mezo.
Gra odkładana na później przez wiele miesięcy ze ...

źródło: comment_16675095103OND0ONvAfrHbfsviP6VMg.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ambro90: pewnie, że dużo. Biorę figurki bogów do Gdańska za 2 tygodnie i może ktoś na evencie planszowkowych podczas warsztatów będzie chciał je malować.¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ambro90: moje zdolności plastyczne są fatalne, a cierpliwości nie mam do takich dokładnych prac. Poza tym jestem estetą w pewnym sensie więc drażniło by mnie to i owo gdybym skopał, a tak ktoś może na warsztatach wziąć ciekawą figurkę i prawdopodobnie zrobi to miliard razy lepiej niż ja
  • Odpowiedz
@Pociongowy wszystko kwestia praktyki. Ale masz rację, cierpliwość potrzebna na pewno. No i dla jednej gry nie warto się wyposażać w dużą ilość farb, bo to jednak koszty. Mam nadzieję, że znajdziesz jakiś dobrych malarzy tam!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ambro90: wystarczy mi, że będą bogowie pomalowani. Dwanaście figurek jest, więc myślę że chętni się znajdą. Reszta jednostek nie musi koniecznie być chlapnięta farbą ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz