Wpis z mikrobloga

@Matioz: chodzi ci o ta akcje co villareal miał za chwilę różny? No to jak nie ma VARu to nic nie powinien mieć, bo sędzia tego nie widział. No ale pełna zgoda, że jest #!$%@?ęty.
@AshtarPL: Właśnie powinien mieć, ale nie ma, bo ktoś z IQover9000 pomyślał, że w sumie po #!$%@? VAR, niech sobie sędziowie monetą rzucają przed decyzją xD
@Matioz:

No to jak nie ma VARu to nic nie powinien mieć, bo sędzia tego nie widział.

Nie, nie powinien mieć. Nie widział/nie ma dowodów = nie ma przewinienia.
Całkiem inna sprawa kiedy sędzia stał i widział rękę z austrią i #!$%@?, nie ma...
@AshtarPL: Powinien, gdyż taka była powinność sędziego wobec przepisów, które go obowiązują. FYI wyrażenie „powinność” nie jest tożsama z życzeniowością. Nie dostał, bo sędziowie nie wypełnili należycie swoich obowiązków i są #!$%@?.
@AshtarPL: Nie czepiam, tylko #!$%@? mi głupoty i w to brniesz, a jak Ci wyjaśniam, to zamiast to przyjąć do wiadomości, to się jeszcze rzucasz xD miłego dnia!
@Matioz: to ja ci wyjaśniam, ale jak widać z powodu swoich ograniczeń, nie jesteś w stanie tego pojąć.
Wysrywy jakieś tworzysz, że powinien i co to jest powinność, ale nie kumasz, że to sędzia decyduje. Nie ma VARu, jest ślepy jak ty, więc nie, nie powinien.
Pomijając już to, że nie twój pierwszy post nie spina się z definicją, która wrzuciłeś. Błądzisz, normalnie jak ślepy we mgle.
Poległeś od własnej broni,
@AshtarPL: Ty dalej nic nie rozumiesz xd ostatni raz powtarzam, powinnością sędziego jest wykonywanie obowiązków i przestrzeganie przepisów, tak samo jak np. policjanta. Jeżeli ktoś w obecności policjanta popełnia przestępstwo, to jego powinnością jest na to zareagować. Jeżeli pomimo swojej obecności tego przestępstwa nie zauważa, chociaż miał do tego wszelkie możliwości i stało się tak wyłącznie ze względu na jego niekompetencje/brak odpowiedniego skupienia etc., to nie wypełnia swoje powinności. Wtedy złodziej
@Matioz: ale co to ma do tego? I skąd sobie uroiłeś te powinności sędziego skoro to są dwa osobne tematy?
Wiem, że jesteś ograniczony, ale teraz to już przesadzasz. Skąd ty się urwałeś, pogódź te dwie szare komórki bo będziesz miał bardzo ciężko w życiu. Ostatni raz tłumaczę, mowa była o:

Velde powinien dostać

Zgodnie z twoim ss, velde nie ma takiego obowiązku etc. ale nie jestem tobą by się o
Zgodnie z twoim ss, velde nie ma takiego obowiązku etc. ale nie jestem tobą by się o to czepiać.


Rzuciłem okiem i po tym przestałem czytać xD Podmiotem domyślnym jest sędzia, to raz, a dwa, że Velde ma obowiązek otrzymać żółta kartkę przekroczenie przepisów, do których się zobowiązuje wychodząc na boisko. Serio, daj sobie już spokój xd