Wpis z mikrobloga

Mieszkam w PL i mam możliwość iść do niemieckiej firmy, baza 25km od domu
Dystrybucja po niemieckich sklepach typu lidl, samodzielny załadunek/rozładunek elektrycznym paleciakiem (palety przygotowane przy rampach) od 1 do 5 sklepów dziennie (zazwyczaj 3), dwie zmiany dzień/noc wychodzi klasycznie po 10-13h w zależności od punktów, codzienne powroty do domu, bo auto lata non stop i po mnie wsiada zmiennik, kasa między 2300-2500e netto, niemiecka umowa, sprzęt świeży
Pakowalibyście się w coś takiego? Jeździłem dużym 1,5 roku, głównie na wahadłach, stroniłem od dystrybucji jak się dało ale tutaj trochę argumentów przemawia

#zycietruckera
  • 13
@Hihot_chisteri:

10-13 h dziennie x 5 dni w tygodniu?


tak, z tym że czasem mogą cie poprosić o dodatkową trase w sobotę.
z tego co się dowiedziałem trafiają się trasy gdzie da radę objechać w 8-10, ale raczej zakładam te 12-13 powrót na 9/11 do domu i z powrotem wiadomo jakie są realia

Najpierw tydzień dniówki, potem tydzień nocki czy jaki tryb?


tak, tylko godziny nieregularne, bo w zależności od trasy
@fnchuni: nei możęsz podać jak człowiek ile czasu zajmie dojazd tylko piszesz 25 km co nic nie mówi? Przecież jeżeli 90% czasu spędzisz na autobahnie to jest moment, a jeżeli będziesz się tłukł przez miasto to koszmar.

A robota w Niemczech mieszkając w Polsce to bajka. Tylko zależy czy chcesz mieć wolne, ile, a jeżeli to jest 50-70h w tygodniu to ile zamierzasz tak robic.