Wpis z mikrobloga

@Banderoza: Wykopki które mylą plebiscyt z "wykopowym słowem roku" i myślą, że cały świat ma tak samo upośledzone słownictwo, co użytkownicy portalu ze śmiesznymi obrazkami.
  • Odpowiedz
@Banderoza: Przecież to nie jest młodzieżowe określenie, któryś z polityków po raz pierwszy je sformułował w takim kontekście jakim teraz je znamy. Ale to jeszcze pół biedy. Najgłupsze że "ruska onuca" jest nagminnie używane w złym znaczeniu, zwłaszcza tutaj na wypoku. To jest określenie ludzi którzy sprzyjają polityce Rosji, pełnią rolę szmat które bronią poczynań Rosjan - czyli onuc którymi żołnierze radzieccy owijali sobie stopy aby je ochronić przed otarciami i
  • Odpowiedz
@Cineczeq:

jak co roku 30 letnie kobiety z MLH wyślą słowo które wygra, zapominając ze ostatni raz młodzieżą były 1x lat temu. XD.


Jak co roku 30+ letni faceci z Wykopu będą głosować na młodzieżowe słowo roku xD
  • Odpowiedz
Ja proponuję "fleksować". Używają go młodzi (od nich je poznałem), z początku oczywiście nie wiedziałem co znaczy. Całkiem sporo młodych je używa, nie jest nieznane.
  • Odpowiedz
@Banderoza: Młodzieżowe słowo roku w ramach popularności samo staje się nieśmiesznym żartem - co roku, pod koniec pojawia się youtuber/tiktoker z jakimś śmiesznym, często bezsensownym słowem i zachęca dzieciaki do rajdu na plebiscyt, żeby ich propozycja wygrała tak o, dla żartu - essa, naura, eluwina, gilbert, to nie były słowa roku, a słowa popularne w tygodniu głosowania, bo śmieszny pan z internetu tak śmiesznie mówi i wtedy był wręcz spam bez
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Banderoza: @Cineczeq Te młodzieżowe słowo roku można sobie w tyłek wsadzić, ostatnio na pierwszym miejscu była julka to "żiri" się zesrało i odwołało bo jak to tak, szkalować p0lki witaminki, ale przegryw to już spoko XD

@Nighthuntero: najlepsze, że dzban był takim słowem, chociaż też jest wyzwiskiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nighthuntero: Pomijając Twoją nienawiść do kobiet to co za młodzież używa słowa Julka? To też był z w memów z wykopu. Więc zamiast słowa zaproponowanego przez 30 letnich incelów z wykopu wygrał śpiulkolot zaproponowany przez 30 letnie Julki z MLH. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Cineczeq: był konkurs, "julka wygrała", no i koniec historii, czemu je anulowano? Przecież "julka" wyszło dawno poza wykop, tylko, że powodowało płacz
  • Odpowiedz