Wpis z mikrobloga

Po co oni kupują sobie tych fake followersów na ig? Przecież firmy na pewno mają możliwość weryfikacji obserwujących. To przypadkiem nie psuje zasięgów, które są ważniejsze niż sama liczba obs? #hotelparadise
  • 8
  • Odpowiedz
@Groom71: Nie do końca weryfikują, mam znajomego, który ma z 5k follow, 28k kupione. 3 lata na darmowym cateringu, suplementy od firm za darmo. To straszne, ale nie wszystkie firmy to weryfikują. ¯\_(ツ)_/¯ Ale to już problem działów marketingu, które często są jednoosobowe i nikt nad tym nie panuje.
  • Odpowiedz
  • 1
@Lillia_: Przecież to wystarczy wejść w obserwujących i widać, że połowa to „ania124”, „john9172”… ale skoro firmy nawet tego nie umieją zrobić, to niech płacą za głupotę. Szkoda tylko, że takie „osobistości” zarabiają na tym kasę…
  • Odpowiedz
@MONTONE: Ja mam nawet potwierdzone że to zagrywka stacji z którą nie zgadza się część uczestników. Przede wszystkim ci którzy mają prywatne konta oraz ci którzy po dodaniu fejków od razu je usuwają, niektórym jednak to nie przeszkadza a np Wentylowi przyda się do kariery w MMA.
  • Odpowiedz
@Groom71: @Lillia_: @MONTONE: @ddonewry927:
Ustalmy najważniejsze kwestie:
1) do kont prywatnych nie ma możliwości dodawania fejków - fejki mogą być masowo dodawane tylko i wyłącznie do kont z ustawieniami publicznymi (chyba że ktoś np. w nocy przełączy sobie konto na 2-3 godziny aby dodać fejki i wraca do ustawień prywatnych, ale IG utrudnił ostatnio ten proceder)
2) ani stacja, ani produkcja nie ma zysku w promowaniu kont uczestników
  • Odpowiedz