Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1802
Będę oklejał na nowo podsufitkę i przy okazji zrobię podlaską wersję Bentleya z "gwiezdnym niebem" na podsufitce coś jak na pic;rel
Jak ktoś jest ciekawy efektów niech zostawia plusa, może za miesiąc skończę xD
Liczymy to jako #wiestuning ?


#samochody #motoryzacja #tuning
KanapkaPL - Będę oklejał na nowo podsufitkę i przy okazji zrobię podlaską wersję Bent...

źródło: comment_1667556372KFrcFAcbet34fcwjIbhBup.jpg

Pobierz
  • 71
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ol_Io: zastanawiałem się właśnie i mam takie pomysły.
Wpiąć się w bezpiecznik od podświetlenia ambient, którego w sumie nie mam ale mam czym zakodować + włączyć aby świeciło się zawsze.
Lub w bezpiecznik od świateł drogowych, włączą się światła drogowe to i włączy się sufit.
Ambient nie wiem czy nie jest ustawiony właśnie zależnie od świateł drogowych, będę musiał podpytać
@KanapkaPL ej mam coś takiego z AliExpress pod gniazdo zapalniczki i powiem że to nawet ładnie świeci, plus ma regulacje "skupienia". Kupiłem za 15 zł i na prawdę mega jakość, gdyby nie to że nie wiem jak to podłączyć tak żeby nie rozładowało Aku to bym miał to permanentnie wpięte Nie wygląda to aż tak tandetnie, w nocy nawet na jasnej podsufitce jest ok

Jak nie zapomnę to cykne foto wieczorem. Można


@KanapkaPL: nie, no jak światłowody to na bogato, czekam na efekt.

te moje to jest 15 zł z aliexpres, rzutnik wiązki. Coś co by za dzieciaka nazwali UV bo się mieni. Obok swiatłowodów to nie leżało nawet XD Po pijaku zamawiałem, bo akurat z tyłu w focusie mam idealnie gniazdko na poziomie stóp. Jak na taki gadżet i bajer wygląda zaskakująco spoko. Mówię, zrobię foto to pokaże.