Wpis z mikrobloga

@yolllx33: ja myśle, ze nie jest taki zły ten Mikołaj, targają nim różne emocje - to ludzkie, z żadna z dziewcząt nie była to miłość od pierwszego wejrzenia, z Hania to tylko popęd seksualny, mam wrażenie, ze chce ja tylko po programie zaliczyć, ale uczucia, które są pomiędzy nim, a Monika wydają się być szczere, a mam wrażenie, ze on się ich wstydzi, dlatego powiedział o tym tylko jednej osobie.
@yolllx33: ja uważam, że Mikołaj nie jest toksykiem ani narcyzem. Fakt, jest takim chłoptasiem, niedojrzałym bajerantem, po alkoholu ma odpały jak gimnazjalista, ale nie rani z premedytacją i dla satysfakcji. Przez większą część czasu jest w porządku.
Jest świadomy, że podoba się większości dziewczyn z hotelu, ale to co powiedział w najnowszym odcinku jest wg mnie szczere. Hanka pociąga go fizycznie i to było widać, a Monikę docenia za osobowość i
@Kuj_w_dubie: nie rani z premedytacja? XDDD a odpytywanie się kogoś 5 razy „płakałaś przeze mnie? Ale serio? Na pewno plakalas? Wczoraj” bądź tez „z szacunku do ciebie nie chce żeby takie sytuacje zdarzały się…za często” oczywiście ze to jest z premedytacją widać po jego uśmieszkach jaką satysfakcję mu to daje