Wpis z mikrobloga

Dziwi mnie wywyższanie tutaj wyglądu Hanki , a umiejszanie wygladu Moniki. Jako cechy negatywne Moniki wyglądu wypisane na tagu jest miedzy innymi: kwadratowa szczęka i blada cera, że niby opalona twarz jest wyznacznikiem piękna WTF.... w czym niby Hanka jest taka super? W dzisiejszym odcinku na setkach na Player jej twarz wyglądała jak wysmarowana gównem. Nie piszę tego że jej nie lubię , lub umiejszam jej , jedynie to moje takie spostrzeżenie. Nie oceniajmy teraz ich osobowości tylko samą twarz, dla mnie twarz Hanki jest dziwnie spuchnięta, może mężczyzn pociaga w niej ta dzikość nie wiem, ale dla mnie coś dziwnego ma z twarzą, twarz Moniki nie spełnia kanonów przedstawianych przez salony medycyny estetycznej, dla mnie ona wygląda jak z innej epoki , jest w niej coś ciekawego, wygląda jak twarz jakiejś Królowej ze śdredniowiecza, a twarz Hanki jak stara czarownica. Proszę powiedzcie swoje zdanie, nie oceniajmy ich charakterów tu
#hotelparadise
  • 19
@Aurelia2021: Hanka byłaby ładniejsza, gdyby potrafiła się malować… już lepiej wyglada bez tapety, niż z nią… pomalowana wyglada jak niedomyta. () a Monia jest ładna w każdym wydaniu, potrafi makijazem podkreślić swoją urodę. Na ulicy prędzej obejrzałabym sie za Monika, bo ma ciekawa urodę, a podobnych Hanek teraz jest multum, wszystkie wychodzą z jednej fabryki. ¯\_(ツ)_/¯
@Aurelia2021: ja zauważyłam skrajne opinie o jednej i drugiej, często mocno zależne od tego jak w danym momencie dziewczyny wypadają w odcinkach, powiedziałabym nawet że Monika jest zauważalnie preferowana tak na przestrzeni komentarzy z całego sezonu jak dotąd
@Aurelia2021 fajnie napisałaś, że Monia wygląda jak z innej epoki, też uważam że ma bardzo ciekawą urodę i jest naturalna.
Faceci lecą na Hugoline bo ona seksualizuje swoje zachowanie, wygina się, wdzięczy i przymila, ma nadmuchane usta i przerysowany makeup.
Facetom w hotelu podoba się instynktownie chyba właśnie z tego wzgledu, gorzej robi się kiedy poznaja jej osobowość ()
@Aurelia2021: Monia na początku robi wrażenie zimnej i niedostepnej, taka królowa lodu i rysy i te błękitne oczy pasują to takiego wizeruku, uśmiech ma ładny ale taki szeroki, ze czasami przypomina kota z Alicji w krainie czarów:) ale to jej nie odejmuje uroku, a o Hugolnie juz pisałam, że nie do konca rozumiem zainteresowania chłopaków taką osobą, może faktycznie zwraca uwagę figurą jak ktoś lubi takie chude i płaskie dziewczyny. Wczesniej
@Aurelia2021: jasna karnacja Moniki i rysy twarzy pięknie wpisują się w azjatyckie kanony piękna azjatki nie opalają się wcale, nawet na plaży noszą długie rękawy i nogawki, a jak widać Hanka jak typowa ,,Jessica" makijaż wieczorowy od rana do nocy - na każdą okazję i białe kozaczki, ale o gustach się nie dyskutuje a podoba się to co się podoba
@pokusof: ale z tego co zauważyłam faceci na żony nie biorą tych kobiet które podobają się każdemu, żeby przypadkiem za bardzo nie spodobała się jego kolegom. Biorą rozważne inteligentne że średnią uroda ale za to dobrą figurą
@Aurelia2021 myślę, że mało kto wywyższa urodę Hanki, raczej pisze, że Mikołajowi podoba się bardziej.

Monika ma nietuzinkową urodę, obok której ciężko przejść obojętnie - dlatego budzi skrajne opinie. Moim zdaniem ma przepiękne oczy. Przy lepszych proporcjach ciała nadawałaby się na wybieg i tam mogłaby zrobić karierę bo taki nieoczywisty typ urody jest tam w cenie. Jednocześnie mam z nią tak, jak z wieloma modelkami - w moim odczuciu nie jest boginią
Bo Hanka ma urodę typu karyńskiego, który podoba się pewnie statystycznej większości, a nie każdy docenia oryginalną, subtelną urodę Moniki. Oszpecają się niestety obie dziwnymi mejkapami i strojami, a Hugolina jak otworzy paszczę, to już w ogóle cały czar pryska.
@avirant: czekaj , czekaj musialabym poszperać pare wpisów wcześniej jest dość nocno komentowany post i tam było że bardziej podobają się takie opalone i mniej kwadratowe jak Hanka xD czytałam , czytałam i nie mogłam uwierzyć xD