Wpis z mikrobloga

A mi się to podoba, coś więcej wiadomo o tym człowieku, nie jest tylko imieniem i nazwiskiem.


@taktoto: właśnie z jednej strony spoko. Z drugiej wygląda na typowe przechwałki. Nie miałbym nic przeciwko takim napisom, gdyby każdy na płycie określał swoje zajęcie w stylu- "dozorca", "sprzątaczka", "ekspedientka". Niestety aktualnie, robią to tylko osoby "mające się za kogoś lepszego" i nawet mimo że może zmarły nie miał takiego zamysłu, to jednak sprawia
@stuparevic w czasach denata :D takie rzeczy się pisało na grobach a nawet przy ręcznych podpisach czy wspominalo przy przedstawianiu się. Wystarczy Czterdziestolatka obejrzeć. Wtedy taki tytuł to była żadkość. No a z tą klimą to trochę beka ale widocznie uznał, że się pochwali bo to też był wyczyn przecież. Musisz myśleć jak 80cio latek 15 lat temu
@stuparevic: Mi się podoba bardzo takie coś. Powinno to być u nas popularniejsze.

Idąc cmentarzem widzimy jakieś podglądowe zdjęcie jak ktoś wyglądał, ile żył i tyle. Fajnie by było wiedzieć kim byli ludzie obok których leżą nasi bliscy. Oczywiście nie ma to żadnego uzasadnienia, ale ja byłbym ciekaw.

Może obok leży chirurg, jakiś żołnierz który walczył o niepodległość kraju, jakiś profesor, bohater który ocalił komuś życie, a może Pan Mietek który