Wpis z mikrobloga

Wygląda na to, że zmiana na stałe wynikająca z regulacji UE. Sprawdź posty na reddicie na ten temat.

Jeśli masz EUR i kupujesz akcje denominowane w USD IBKR zmienia w ramach transakcji EUR na USD. Jak sprzedajesz to na odwrót - sprzedajesz akcje denominowane w USD, ale dostajesz EUR.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Wygląda na to, że zmiana na stałe wynikająca z regulacji UE. Sprawdź posty na reddicie na ten temat.

Jeśli masz EUR i kupujesz akcje denominowane w USD IBKR zmienia w ramach transakcji EUR na USD. Jak sprzedajesz to na odwrót - sprzedajesz akcje denominowane w USD, ale dostajesz EUR.

@Hibisskuss: no to nie wiem w takim razie jak kupić opcje. Po prostu się nie da w tym momencie. A jeśli kupię
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@anonimowy_programista: mam aiona, ale nadal wolałem wpłacać EUR bo leci przez SEPA, oczywiście gdybym wiedział to pomyślałbym o USD

@Hibisskuss: no chyba czas zamknąć. Opcje które chciałem kupić już podrożały dwukrotnie, a ja nie lubię tracić kasy tylko dlatego że coś mnie blokuje. To już drugi raz kiedy podjąłem dobrą decyzję a ibkr pokazał szlaban.