Wpis z mikrobloga

To dołączyłam do Was. Ci, którzy obnażają przemoc influ, robią naprawdę dobrą robotę. Jeśli macie jakieś materiały ze streamów, w których twórcy grożą, wyzywają i dyskryminują - prześlijcie do mnie albo wstawiajcie pod spodem. Bo to kurde jest serio jakaś patologia i wieloletnie przyzwolenie na przemoc wśród influencerów, które musi się skończyć.
#famemma #nitro
  • 165
@majakstasko lol, to faktycznie Ty xD https://twitter.com/majakstasko/status/1588677283048755200?s=20&t=Id-mezPTbZbOxf634G3GxQ

To ja mam pytanie. Jak się czujesz jako lewicowa osoba, która wspiera mizoginistyczne, seksistowskie walki, które są świetnym przykładem kapitalizmu organizowane przez osoby o poglądach przeciwnych do Twoich?
@majakstasko: z tą sprawą musi pójść mocne echo, już była historia "naglego nawrocenia" jednego z najbardziej toksycznych internetowych celebrytów - Gimpera - po tym jak zrobilo mu sie goraco, po tym jak jego osobą zainteresowala sie powazna stacja telewizyjna (z ta powazna to oczywiscie zartowalem). Materialow jest mnostwo, gdyby to puscic w szerszy obieg, gdyby to trafilo do starszej widowni ktorej niewatpliwie pierwszym medium jest tv, moze przez wieksze zainteresowanie tym
@majakstasko

mogę na to odpowiedzieć na streamie albo discordzie w rozmowie głosowej, ok? Teraz wolałabym skupić się na przemocy influ, ale zawsze chętnie pogadam głosowo


Ale ja chcę żebyś to powiedziała tutaj przed wieloma osobami i się do tego przyznała, co Ci wpadło do głowy, żeby wspierać tak skrajnie kapitalistyczne wydarzenie.