Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy zna się tu ktoś dobrze na prawie? Bo już nie wiem gdzie pisać w miarę anonimowo, a sytuacja jest tragikomiczna. W wyniku sytuacji, o której wolałbym nie mówić, na początku września tego roku zdarzyło mi się, wbrew własnej woli, wracać do domu w stroju Adama, a konkretniej w tylko skarpetkach. Tak, tylko. I teraz policja chce mnie za to sądzić xD

Generalnie szedłem w miarę ukradkiem, korzystając z ukrycia w krzakach, ale jednak parę osób mnie widziało. Próbowałem prosić o pomoc przechodniów, ale ludzie albo spi*rdalali, albo udawali, że mnie nie widzą. Dotarłem do domu, jakoś staram się to przetrawić i nagle po paru tygodniach jeb wezwanie: czy to ja szedłem tego i tego dnia w tym i tym miejscu nago. Bo okazało się, że ktoś zrobił zdjęcie i zgłosił na policję. I cyk 1000 zł mandatu chcą mi dać. Oczywiście odmówiłem, tłumacząc, że to ja jestem ofiarą. Nie chciałem jednak podawać szczegółów bo jednak nie byłem totalnie bez winy, ale nadal: nie wracałem na golasa celowo.

Jednak policja twierdzi, że według opisu świadków nie zasłaniałem się. Co jest nieprawdą, bo zasłaniałem siura rękami, ale nie zasłaniałem dupy i tu pojawił się problem. Według oskarżycieli mogłem się schować w krzakach i czekać na pomoc... A jeżeli wracałem na własną rękę, to powinienem zasłaniać i siura i dupe... A, że nie zasłaniałem dupy, to znaczy, że należy mi się mandat za obnażanie się

Czy w sądzie ma to szansę się utrzymać?

#prawo #bekazpodludzie #sady #policja

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63659ab1c8f06a7cac3459e6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 20
  • Odpowiedz
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania Idź na golasa do komendanta i rozwiąż sprawę osobiście, w cztery oczy. W jednej ręce trzymaj bombonierkę, koniecznie wiśnie z alkoholem w czekoladzie, w drugiej kwiaty dla małżonki. Dzieki temu oznajmisz wszystkim, że nie jesteś uzbrojony. Komendant będzie w ciężkim szoku, może nie anuluje mandatu, ale przynajmniej zamknie cie na 48h. Tyle wywnioskowałem po przestudiowaniu kodeksu wykroczeń.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Ludzie na wykopie:
Niestworzona historia opowiedziana na zarejestrowanym koncie
- nie no tak było ziomuś, rozmawiajmy o tym przez kolejne 20 godzin.
Niestworzona historia opowiedziana na animowane Mirko wyznania
- bait, oczywisty bait. Zarzutkens. Chce Ci się pisać takie baity?

XD
  • Odpowiedz
RóżowaPanda: Nie mogłem się za bardzo nie przyznać, że to ja bo morde było dość dobrze na zdjęciu widać. Czytałem ze to wykroczenie więc co mi mogą w sądzie zrobić? Za zdjęciu widać, że się zasłaniam z przodu. W przepisach nie ma nic o konieczności zasłaniania dupy wtf xd
---

Zaakceptował: karmelkowa
  • Odpowiedz
CiepłaLama: Czekaj, czy Ty nie jesteś przypadkiem tym typem co puszkę wyrzucił w krzaki, a potem pyskował bo ci ludzie zwrócili uwagę? I dlatego skończyłeś goły? I dlatego nie chciałeś powiedzieć panom policjantom prawdy? I dlatego dostałeś mandacik bo doszli do wniosku, że kręcisz?

Trzeba się było przyznać do śmiecenia, zgarnąć mandat 500 zł, a tamtych podać do sądu za kradzież gaci

---

Zaakceptował: karmelkowa
  • Odpowiedz