Wpis z mikrobloga

@Lolenson1888: Owszem, pochodzę z Elbląga od 3 lat tu znowu mieszkam, skąd wiedziałeś? :)

Conca jest osobno, ale to w większości piknikowy nastój. Olimpia twardo trzyma z Legią i raczej każdy kto chce emocji idzie na Olimpię, a ekipa na screenach jeździ hardo na Legię i Olimpię, gdzie u tych pierwszych kręci się na kolejne FC, a u drugich są regularnie jako wsparcie (jeszcze bez flag bo głównym celem jest wspieranie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sebastian_II_Mordeczka: fajnie, że coś się dzieje w niższych ligach. Jest piro, klimat. Mega!
Niestety to co idzie zauważyć na Polskiej scenie to dążenie każdej małej ekipy do bycie FC dla tej dużej.
Brakuje tej niezależności, autonomii. No ale nie ma się co w sumie dziwić, odpływ młodego narybka do większych miast, za pracą, słabe zainteresowanie i brak wspierania lokalnego klubu. Najlepszym przykładem jedt chyba ekipa Czarnych Jasło.
Ale mimo wszystko fajnie,
  • Odpowiedz
@Sebastian_II_Mordeczka: Zgadywałem z tym Elblągiem, Młynary leżą blisko ( ͡° ͜ʖ ͡°) W te wakacje byłem na urlopie w Krynicy Morskiej, zwiedzałem te okolice, aczkolwiek nawałnica nad Elblągiem spowodowała że odpuściłem sobie to konkretnie miasto.

Z tego co pamiętam Frombork, a zwłaszcza Braniewo to niezły kocioł, bo z tego co wiem w tym drugim mieście oprócz lokalnej Zatoki Braniewo działały FC Arki, Lechii, Legii, no i Olimpii.
  • Odpowiedz