Wpis z mikrobloga

#druk3d #wroclaw #prusa #3dprinting

Mam pacjenta, Prusa MK3S+. Jakieś pół roku temu miała awarię termistora. Zrobił się blob i zjarał heatblock. Próbując to naprawić połamałem dyszę i tak czekała na lepsze czasy. Obecnie cały ekstruder jest w stanie podobnym do przegrywa łykającego blackpilla w piątkowy wieczór kiedy wszyscy znajomi bawią się na mieście (pic attached). Szukam zdolnego mirka który bez zabawy w wysyłki wpadł by na godzinę-dwie i pomógł mi to złożyć do kupy. Płacę złotem lub filamentem (szafa pełna prusamentów, nawet pcblend się znajdzie). Mam wszystkie części, po prostu boję się to jeszcze bardziej uszkodzić. Poza tym średni jestem manualnie. Normalnie komercyjne zlecenie, nie za flaszkę (ale możemy przy tym butelkę zrobić). Ktokolwiek?
kmiclowsky - #druk3d #wroclaw #prusa #3dprinting 

Mam pacjenta, Prusa MK3S+. Jakieś ...

źródło: comment_1667693078XIHScnwhkVfvveI3jF3NW0.jpg

Pobierz
  • 7
@kmiclowsky: Panie, bierzesz rudą, otwierasz instrukcje ze strony Prusy jak poskładać ekstruder i jedziesz z koksem. Jak nie zrobisz samemu to zawsze będziesz zależny jak coś sie zepsuje. Prawdopodobnie najlepiej będzie trzeba rozebrać to co jest do zera i robić od początku instrukcje składania ekstrudera
Sam zobacz https://help.prusa3d.com/pl/guide/5-montaz-ekstrudera_28536 jak to łopatologicznie jest pokazane. Tylko nie za dużo rudej bo krzywa Balmera w pewnym momencie bardzo gwałtownie spada #pdk