Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie popularność nordyckiego modelu prostytucji wśród sojolewicy
https://www.rp.pl/spoleczenstwo/art5142101-prostytucja-tylko-po-nordycku

Z jednej strony "sexworking" jest normalną pracą nie gorszą niż praca lekarza, programisty czy prawnika a z drugiej strony należy karać klientów sexworkerek.

Wiecie gdzie jest ta cienka linia? Kontakt fizyczny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przeraża ich fakt, że nieatrakcyjny mężczyzna może chcieć i móc uprawiać seks.

Jest to o tyle debilny postulat, że w czasach w których 30%+ męskiej populacji do 30lvla nigdy nie uprawiało seksu wprowadzenie tego prawa tylko nasili i tak już mocną mizoginię i wzniesie anty-kobiece partie polityczne do władzy (patrz gorsza Korea)
https://www.vice.com/en/article/y3vx8k/south-korea-incel-gender-wars-election-womens-rights

ogólnie beka

#divyzwykopem #blackpill #rozowepaski #niebieskiepaski #seks #zwiazki #neuropa #feminizm #polska
Pobierz N.....u - Zastanawia mnie popularność nordyckiego modelu prostytucji wśród sojolewicy...
źródło: comment_1667735569uXJOyho7Hz8YB1Uj6dPt3V.jpg
  • 25
Skoro prostytucją jest okej i można na nią pozwolić to kto będzie z niej korzystał skoro wszyscy będą ukarani?xD


@ChosennOne: nikt z niej bedzie korzystal i o to chodzi w tym "prawie" - ktore skadinad jest bardzo idiotyczne, bo jeśli dwójka dorosłych ludzi zgadza sie dobrowolnie na seks, to wladza nie powinna sie wtrącać ¯\_(ツ)_/¯
@NadmiarNiedoboru: Ja dobrze wiem o co chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°). Te kobiety chcą po prostu łatwej kasy więc mogą Ci wysłać nudeska (swoją drogą to będzie ten sam, którego dostanie każdy inny typ który przeleje jej 5$ xD) ale kiedy mają uprawiać seks z nieatrakcyjnym facetem to ich mózg po prostu wysyła jeden wielki sygnał alarmowy o zbliżeniu się wadliwych genów. Natura.
Ja dobrze wiem o co chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@CloudSpanner: dokładnie o to chodzi xD
prostytucja jak najbardziej, ale w takiej formie żeby zarabiać jak prezes bez kontaktu z podludźmi sub 8/10

piękny plan, szkoda, że się nie uda
kobiet chętnych na e-prostytucje jest cała armia a liczba beciaków chętnych na nudesa za 300zł jednak mała

nadchodzący kryzys trochę przeczyści rynek, ten darmowy pieniądz doprowadził do
@NadmiarNiedoboru: Kisnę z tego, że nawet w Korei, która nie jest szczególnie progresywne, a już na pewno nie na poziomie społeczeństwa też występuje ten paradoks, gdzie krytykuje się idee głęboko osadzone w konserwatyzmie takie jak służba wojskowa dla mężczyzn, ale jako wroga deklaruje się feministki XD.
@NadmiarNiedoboru: Przeczytałem ten artykuł bo czytam kiedyś o sytuacji w Korei Płd. mężczyzn i utkwiło mi w pamięci, że jest tam duża niechęć do ingerencji kobiet w politykę zagraniczną. Problem polega na tym, że młodzi mężczyźni muszą zrezygnować z karier/studiów żeby odbyć prawie dwuletnią służbę wojskową (18-21 miesięcy). O tym jakie dramaty jeszcze jakiś czas temu się tam odbywały powstał serial D.P.

Ten artykuł to propaganda jak żywcem wzięta z propagandy
Artykuł wspomina też o Park Geun-hye. Od 25 lutego 2013 do 10 marca 2017 była prezydentem Korei Południowej. Niestety musiała odejść bo się okazało, że wskaźniki defraudacji #!$%@?ło XD


@CyfrowyD: Dodajmy najlepsze. Miała swoją osobistą wróżkę której dawała dostęp do tajemnic państwowych i z którą konsultowała decyzje xD
masz kupić subskrpcje na onlyfans i siedzieć cicho incelu,


@1624294678: To jest właśnie to XD Ostatnio na twitterze była ostra drama o jakąś diwę, którą rzekomo mąż zmuszał do "sprzedawania się w necie". Podobno jak jej subskrybenci się dowiedzieli, że ma męża, to duża część anulowała subskrypcję. I tutaj dosłownie widziałem na własne oczy wpisy, gdzie laski pisały coś w stylu "czy ci incele na prawdę myśleli, że ona będzie dla