Wpis z mikrobloga

#sap #korposwiat #certyfikat #consulting
Cześć SAP-owe mirki! Jak to w końcu jest z tymi certami z SAP - czy faktycznie pytania podobne do tych z kursów na Udemy pojawiają się na finalnym egzaminie, czy raczej jest to lista randomowych pytań, która z egzaminem ma niewiele wspólnego? Warto je sobie w ogóle przerabiać? Wraz z końcem roku wygasa cert na ehp7, manuale przerobione, ale kupiłem sobie jakieś mock testy na Udemy żeby się spróbować i aż sam zwątpiłem - bez dostępu do systemu nagle skala trudności rośnie dość mocno. Jakieś pro-tipy przed podejściem?
  • 2
@misiekxd25: nie rob certa jak nie masz doswiadczenia, generralnie musisz ksiazki wykuc na blache zeby zdac egzamin i potem zeby nie bylo wstydu jak sie okaze ,ze jednak poczas rozmowy rekrutacyjnej malo wiesz. Generalnie jak ktos podchodzi do certa i go zdaje bez "wspomagaczy" to jest kocurem.
@misiekxd25: Kolega wyżej mocno przesadza i niepotrzebnie cię straszy/hamuje. Egzaminy są dla ludzi, można się normalnie przygotować. Nie wiem co jest na udemy, ale nie są to pewnie oficjalne kursy. A na rozmowach warto być sobą i mówić wprost jakie się ma doświadczenie a jakie nie. Czesto liczy się charakter i podejście, umiejętności można nadrobić.