Wpis z mikrobloga

@mfc_: @bkce: Ostatnio poznałem absolwenta tego kierunku Bezpieczeństwo Narodowe na jakiejś gównouczelni w Bełchatowie. Nie wiem, czy to prawda, bo nie miał nic do powiedzenia w temacie. W końcu go zapytałem o czym pisał pracę mgr i tez nie bardzo wiedział. Zatem albo ściemniał albo taki to kierunek. Jeszcze ukończyła go jedna moja kuzynka, żeby awansować w strukturach straży miejskiej, ale jej nawet nie dokuczam rozmową o czymkolwiek, bo nie
@kszychu: możliwe, że mam niepoprawny obraz tego kierunku, ale trochę nie rozumiem do czego miałaby się przydać akademicka wiedza o bezpieczeństwie narodowym, gdy nie należysz do jakiegoś wąskiego grona decydentów/ich doradców. co innego praktyka, ale oni chyba tam się nie uczą dowodzenia drużyną, gaszenia pożarów albo cieciowania xD
@mfc_ Jestem w stanie wyobrazić sobie parę scenariuszy. Wystarczy, że tworzysz jakieś systemy zależne i może ci się to przydać do tworzenia UX.

Awanse na wyższe stopnie, idę o zakład że są jakieś dodatki finansowe do podstawowego wynagrodzenia.

Ładnie też pewnie wygląda w CV. W sumie można Pjotera zapytać.

Może jeszcze networking? Kiedyś kiedy byłem na szkoleniu dwutygodniowym z innej branży, nagle na czacie zagadał mnie ziom z grupy. Po paru minutach
Pobierz b.....e - @mfc_ Jestem w stanie wyobrazić sobie parę scenariuszy. Wystarczy, że tworz...
źródło: comment_16677679341OlEH5l5MA2E8tdM71jug8.jpg