Wpis z mikrobloga

ile moge brać za wynajem mieszkania 45m2?
2 pokoje (19m2+ 9m2), łazienka i kuchnia po remoncie, cwu, bienczyce, zielono, cicha okolica, duzy wybór dla korzystających z mpk, parkowanie to troche loteria, opłaty stałe to jakies 650 + woda + prąd + gaz w kuchni. od 1 stycznia chce wynająć i nie wiem za ile wystawić

#krakow
  • 15
@Thunderball: A lokalizacja? To moja branża, wynajmowałem przez ostatnie miesiące takich mieszkan na potęgę ;)
EDIT; a widzę. Najlepiej jakby się w 3000 zamknął total. Ale jak osobne pokoje dwa i ładne mieszaknie to takie 3200 total tez realne. Ogolnie czynsz najmu nie więcej niż 2500 na pewno. Jak zgodzisz się na dzieci/zwierzęta to szybko pójdzie.
Jak tylko Polak, zatrudniony w korpo, bez dzieci i zwierząt - to nie będzie tak
@Thunderball: max 2000-2100 + opłaty, żeby jak pisze Kromka zmieścić się w okolicach 3k za całość. Zależy też, jak szybko chcesz mieszkanie wynająć, jeśli nie ma pośpiechu to możesz kombinować z wyższą stawką i zobaczyć, czy znajdzie się chętny desperat. Masz bardzo wysokie opłaty, więc pewnie stare budownictwo i fundusz remontowy. Za mieszkanie podobnej wielkości w lepszej lokalizacji i w bardzo wysokim standardzie bierzemy z niebieskim 2700, ale opłaty w nowym
Jak zgodzisz się na dzieci/zwierzęta to szybko pójdzie.


z gówniakiem i z kotem bez problemu (sam mam 3 latka ) ale nad psem myśle bo w mieszkaniu parkiet i zalezy jaki pieseł i jaki długi pazurr

650 + woda + prąd

ja płaciłem w modelu rodziny 2+1 120zł za wode a nie mialem zmywarki i miałem wanne bo małe bobo. zmywarke kupiłem a wanne wymieniłem na prysznic. mysle ze 650 + 100
@tofu2: no odmalowałem, i wymieniłem cała instalacje elektryczną, i cała instalacje wodną, i przy okazji cała instalacje odpływową/kanalizacjną z pionem włącznie, i wewnętrzne drzwi, i zrobiłem nową zabudowe do przedpokoju. meble w kuchni też nowe bo zareklamowałem w ikea (po 13 latach) i bezkosztowo wjechały nowe. gruzu wywiozłem z 2.5 tony do lamusowni z moim majstrem bo stwierdziłem, że nie chce sie potem użerać jakby coś sie zatkało wiec wypruliśmy wszystko
Thunderball - @tofu2: no odmalowałem, i wymieniłem cała instalacje elektryczną, i cał...

źródło: comment_16678577303zi7VT16p7CggU9YsZlKMp.jpg

Pobierz
@Thunderball: spoko mireczku, moj komentarz to nic osobistego do Ciebie, po prostu po wielu doswiadczeniach z januszami na olxie haslo "po generalnym remoncie" lub "po remoncie" działa na mnie (i pewnie na większość ludzi) jak płachta na byka. Niestety rynek nieruchomosci w krk to dalej januszerka w duzej mierze i ludzie robia pseudo remont za pare set złotych a potem cena x2 bo przecież mieszkanie po remoncie. Stad moj komentarz, ze