Wpis z mikrobloga

Siema system ekspertyzy polega na tym ze wbijam 60 i pokazuje mi sie 500 ekspertyzy ktory jest naliczany odrazu niewazne jakie mam przedmioty czy kazdy itemek ma 500gs? A i jakby chcial np zebym mogl nosic lepszy helmik to musze znalezc z wiekszym gs i wtedy ekspertyza na helmik mi wzrasta czy jak znajde itemek dany to na wszystko mi wzrasta? Ogladalem poradniki ale wole sie dopytac specjalistow, a i jakby chcial nosic cos co jest wyzej od mojej ekspertyzy to co sie stanie? Bedzie wtedy ten itemek gorszy? A i widzialem na yt jak gosciu mial wszystko na 625 a mial 623gs dziwne ale on mial pusty slot pod butami taka ala monetka czh to tarcza nie wiem co to i czemu nie mial 625
#newworld
  • 5
@Dejwor: Jak wbijesz 60 lvl to twoja ekspertyza ma 500. Jak znajdziesz przedmiot z wyższym GS niż 500, załóżmy 520 to twoja ekspertyza na typie tego przedmiotu wzrośnie do 520, ale inne pozostaną na 500, dlatego wszystko musisz podbijać oddzielnie. Jak założyć coś z 600GS kupionego, a masz 500 ekspertyzy to GS dzieli się na pol i masz item z GS 550, ale jak będziesz wbijał wyżej ekspertyzę na tym rodzaju
@Dejwor: Nie, podwyższy Ci tylko przy znalezieniu przedmiotu w skrzynce, drop z moba, wytwarzanie przedmiotów albo przez gips. Na gips jest dzienny limit oraz ma elitarne skrzynki (z nich najwiecej leci przedmiotów).