Wpis z mikrobloga

Jak tam, wynosicie się profilaktycznie z #ftx czy obserwujecie?
Normalnie nie trzymam nic na giełdzie, ale akurat upłynniłem trochę eth za 1650 w piątek i siedzę tam z tetherami czekając na to żeby odkupić poniżej 1500 i przez ten FUD trochę się cykam. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#kryptowaluty
  • 10
@cr_7: bo od strony użyteczności to dobra giełda jest i małe ma prowizje. Patrząc po wysypie wpisów ostatnio jak binance się #!$%@? i ciągle męczy weryfikacjami to pod tym względem ftx jest super.
No ale jak smrody wypływają, to lepiej profilaktycznie #!$%@?ć stamtąd zanim zamrożą wypłaty. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JuzTuKiedysBylem: Nigdy ftx nie uzywalem, ale wlasnie slyszalem same pozytywy, szczegolnie z prowizjami.

No ale jak smrody wypływają, to lepiej profilaktycznie #!$%@?ć stamtąd zanim zamrożą wypłaty. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@JuzTuKiedysBylem: Przezorność wskazana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
AFAIR, ftx wspiera wyjście do sieci L2 Arbitrum, gdzie możesz robić swapy na tamtejszym uniswapie czy curve nawet za kilkanaście centów i niższe prowizje % niż ftx. Dopóki handlujesz popularnymi parami (ETH / USDT), powinieneś mieć tam dobre ceny i płynność.


@gysnde: jak wypłacic tethery z ftx po sieci arbitrum nie widze takiej opcji do wyboru tylko jest
eth,spl,avax,tron,bsc
@perendev: @gysnde: wypłaciłem po sieci erc20. Do avax bym musiał mieć jeszcze kupić ich token na gas (żeby później coś zrobić z tymi tokenami na MM) i robiło się to mniej opłacalne, także odżałowałem 1 usdt na withdrawal fee za wyciągnięcie usdt z ftx po erc20.