Wpis z mikrobloga

Mlekołak Mlekołakiem ale przyjrzałem się wybrykom Takefuna na omegle i jechał dużo grubiej niż Mlekołak. Tejkfiuta też ktoś powinien wypunktować, bo z szydzeniem i ubliżaniem otyłym dziewczynom mocno przesadza i dodatkowo normalizuje to zjawisko na co drugim streamie, "no bo zła poprawność polityczna". Na omegle cisnął bekę z otyłych kobiet, często nieletnich, nie licząc się z tym, że takim zachowaniem może je to wpędzić w kompleksy i tym samym źle wypłynąć na ich poczucie wartości. Jego brat z kolei cały swój Twitterowy kontent oparł na mocno seksistowskich żartach, co też ma demoralizujący wpływ na jego młodych odbiorców, bo przedstawia on brak szacunku do kobiet jako coś fajnego.

@majakstasko Prosiłbym o nie udostępnianie tego póki co na twitterze, bo są wykopki które chcą się wziąć za zrobienie całego materiału o nich, a ktoś powinien wziąć się za nich już dawno, bo nie ma bardziej demoralizukacych twórców w polskim internecie niż "Pompa Team" i nie rozumiem czemu oni cieszą się takim immunitetem i przyzwoleniem na takie zachowania.

#famemma #wardega #polskiyoutube
D.....8 - Mlekołak Mlekołakiem ale przyjrzałem się wybrykom Takefuna na omegle i jech...
  • 36
@DEJW88: Wykopki popadają z skrajności w skrajność :D najpierw śmianie się ze staśko na kanale sportowym, później stanowski beeeeee a teraz staśko cacy XDD #!$%@? trochę powiewa wiatr a tu 90% chorągiew z tego co widać. Zresztą na #!$%@? ją angażujecie jak i tak mamy siłę wystarczającą by #!$%@?ć tego nitro - a ona to robi bo ma w tym interes a zapewne za 2, 3msc jak posiedzi na tagu to
@DEJW88: Owszem jest takie coś jak szacunek dla drugiego człowieka. Tylko jak mam szanować kogoś kto regularnie #!$%@? mój portfel z ciężko zarobionych pieniędzy. A to insulina, a to leczenie tarczycy. No niestety takie są fakty ( ͡° ͜ʖ ͡°). Szkoda, że częściowo to właśnie przez ludzi otyłych muszę wszędzie chodzić prywatnie.
@DEJW88: Należy pamiętać, że nieważne jakie masz poglądy to jechanie nieletnich dziewczynek ze względu na ich wygląd przez dorosłego chłopa ze jest żałosne. Tym bardziej, że on niszczy psychikę młodego umysłu tylko po to żeby dostać jakiś poklask od innych dzieci i jeszcze na tym zarobić. Kiedy jedno dziecka dokucza drugiemu to nie jest dobre, ale kiedy dorosły dokucza dziecku to już w ogóle jest #!$%@?. To jest oburzające szczególnie biorąc
@Azorek77: +1 Ja nawet jakoś bardzo się w to nie zagłębiałem, gdyby przyjrzeć się wszystkim kompilacjom Takefuna z omegle, to takich wyzwisk można byłoby pewnie wyłapać z co najmniej drugie tyle